mobile

Zmiany w organizacji ruchu na ul. ks. Mariana Góreckiego, Wilków Morskich oraz Strajku Dokerów

W środę, 15 września rozpocznie się kolejny etap prac związanych z przebudową ulic w Nowym Porcie. Zamknięty dla ruchu zostanie odcinek ul. Wilków Morskich od skrzyżowania z ul. Wolności do ul. Strajku Dokerów.

Informacja prasowa
Zmiany w organizacji ruchu na ul. ks. Mariana Góreckiego, Wilków Morskich oraz Strajku Dokerów

Na ul. ks. Mariana Góreckiego zamknięty zostanie fragment od ul. Wolności do skrzyżowania z ul. Strajku Dokerów. Prace prowadzone będą także na odcinku ul. Strajku Dokerów od skrzyżowania z ul. Wilków Morskich do polowy ulicy tj. do wysokości posesji nr 12. Ulica na tym odcinku zostanie wyłączona z ruchu. Dojścia piesze do posesji zostaną zapewnione.  

Taka organizacja ruchu utrzyma się do końca października. Za niedogodności związane z realizacją przepraszamy i prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności w rejonie prowadzonych robót.  

Prowadzone w Nowym Porcie prace realizowane są w ramach programu pn. Rewitalizacja Nowego Portu z Twierdzą Wisłoujście w Gdańsku.  

Umowa na realizację przebudowy ul. Wilków Morskich, Góreckiego i Strajku Dokerów została podpisana w listopadzie 2020 roku z Przedsiębiorstwem Budowy Dróg S.A. Koszt przebudowy ulic wyniesie około 8,6 mln złotych. Zakończenie rewitalizacji planowane jest na koniec listopada 2021 roku. 

Zamówienie dofinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.

Fot. DRMG

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda