mobile
REKLAMA

Zostań pomorskim policjantem!

Służba w Policji to ciekawa i różnorodna ścieżka kariery, a satysfakcję płynącą z wykonywania pracy w granatowym mundurze ciężko porównać do innych zawodów. Pełniąc służbę w Policji, realizujemy się w wielu wydziałach, często wykorzystując swoje zainteresowania, pasje, umiejętności podczas pełnienia służby

Informacja prasowa
Zostań pomorskim policjantem!

Zawód policjanta to dla niektórych wymarzona praca. Policjanci - dla wielu są bohaterami dnia codziennego, są filarem zapewnienia bezpieczeństwa i porządku publicznego. Motto „Pomagamy i Chronimy” zawiera wartości, które przyświecają funkcjonariuszom podejmującym się tego wyjątkowego zawodu.

Służba w Policji przynosi niezwykłą satysfakcję, a obowiązki wykonywane często powiązane są z zainteresowaniami policjantów, umiejętnościami oraz pasjami, dlatego zadowolenie z wykonywanej pracy jest jeszcze większe.

„Rozbijamy grupy przestępcze...zatrzymujemy handlarzy narkotyków...rozwiązujemy sprawy najpoważniejszych zbrodni...zatrzymujemy piratów drogowych...zabezpieczamy imprezy masowe, a w razie potrzeby przywracamy porządek...” - to tylko niektóre przykłady działań, które na co dzień realizują policjanci.

Odwaga, pewność siebie, moralność czy posiadanie odpowiednich umiejętności to tylko niektóre cechy pasujące do bohatera – którym może być każdy z Was. Chęć niesienia pomocy oraz dbanie o porządek i bezpieczeństwo to wartości, które najlepiej pasują do zawodu policjanta.

Godne zarobki czy prawa emerytalne po 25 latach służby to tylko dodatek do spełnienia zawodowego, które może Ci dać służba w Policji – zrób pierwszy krok!

fot.Policja

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda