mobile
REKLAMA

Weekendowe zamknięcie fragmentu jezdni al. Niepodległości

Od godz. 17:30 w piątek 23 lipca do godz. 6:00 w poniedziałek 26 lipca, zostanie zamknięta jezdnia na odcinku al. Niepodległości od ul. Armii Krajowej do ul. 23 Marca. Od piątku zamknięta będzie cala jezdnia w kierunku Gdańska, ruch będzie się odbywał po drugiej stronie jezdni, przez co w obu kierunkach odbywać się będzie tylko jednym pasem. W kolejny weekend przebudowana zostanie jezdnia w kierunku Gdyni, wówczas również ruch zostanie zawężony do jednego pasa w obu kierunkach.

Informacja prasowa
Weekendowe zamknięcie fragmentu jezdni al. Niepodległości

Przebudowa jezdni obejmie cześciowe zdjęcie starej nawierzchni asfaltowej i ułożenie nowej. Prace zostały podzielone na dwa etapy, które będą wykonywane w weekendy również w godzinnach nocnych. 

Po przebudowie skrzyżowania al. Niepodległości z ul. Malczewskiego przygotowany został następny etap rewitalizacji głównego ciągu komunikacyjnego Sopotu. Dzięki środkom przyznanym z subwencji ogólnej na inwestycje drogowe realizowana będzie modernizacja kolejnego odcinka al. Niepodległości. Przyznane dofinansowanie to 380 900 zł. Drugie tyle do remontu dokłada Gmina Miasta Sopotu. 

W kolejny weekend (30.07-2.08) prace będą wykonywane na jezdni w kierunku do Gdyni.

Fot. UMS

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda