mobile

W Gdańsku nietypowe zjawisko pogodowe - deszcz pieniędzy. Kobieta po kłótni z mężem wyrzuciła przez okno 200 tys. zł

Prawdziwy deszcz pieniędzy mogli zaobserwować dziś mieszkańcy dzielnicy Przymorze. W trakcie kłótni z mężem kobieta zaczęła wyrzucać przez okno banknoty o nominałach 200 i 500 zł. W sumie 200 tys. złotych.

Informacja prasowa
W Gdańsku nietypowe zjawisko pogodowe - deszcz pieniędzy. Kobieta po kłótni z mężem wyrzuciła przez okno 200 tys. zł

W poniedziałek po południu do oficera dyżurnego policji wpłynęło zawiadomienie o niecodziennym wydarzeniu. Wysłany na miejsce patrol ujrzał porozrzucane pod jednym z bloków pieniądze. 

- Policjanci ustalili, że pomiędzy małżonkami doszło do kłótni, podczas której kobieta wyrzuciła banknoty z szóstego piętra. Podczas przeszukania terenu przed budynkiem odnaleziono i zabezpieczono większość z tych pieniędzy, po czym przekazano je 53-letniemu właścicielowi - powiedziała portalowi trojmiasto.pl nadkom. Magdalena Ciska, rzeczniczka prasowa Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku. - Mężczyzna w obecności policjantów założył konto w banku i wpłacił całą odnalezioną kwotę - dodała.

To wydarzenie może zostać zakwalifikowane jako przywłaszczenie cudzej własności przez kobietę. Jednak byłoby ścigane jedynie na wniosek pokrzywdzonego, czyli jej męża.

Fot. Pixabay

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda