mobile

Utrudnienia w ruchu 11 listopada

W związku z paradami i zgromadzeniami odbywającymi się w sobotę 11 listopada, należy się w tym dniu spodziewać utrudnień w ruchu, polegających na czasowym wyłączaniu ulic z ruchu oraz ograniczeniu ich przepustowości.

Urząd Miejski w Gdańsku
Utrudnienia w ruchu 11 listopada

Miejskie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Gdańsku informuje o utrudnieniach w ruchu drogowym w dniu 11.11.2017 roku w związku z obchodami Święta Niepodległości:

- w godzinach 8:00–14:00 odbędzie się zgromadzenie publiczne XV Parada Niepodległości w Gdańsku. Trasa przemarszu obejmować będzie ulice: Stolarska, Igielnicka, Podwale Staromiejskie, Grodzka, Lawendowa, Podmłyńska, Wielkie Młyny Rajska, Jana Heweliusza, Korzenna, Kowalska, Targ Drzewny (rondo wokół pomnika Jana III Sobieskiego), Targ Węglowy.

- w godzinach 8:00–10:00 odbędzie się zgromadzenie publiczne Siedlecka Parada Niepodległości, której trasa przemarszu rozpocznie się od ulicy Starodworskiej, dalej przejdzie ścieżką rowerową i chodnikiem wzdłuż ulic: Kartuska, Nowe Ogrody, Hucisko, Targ Drzewny do pomnika Jana III Sobieskiego na Targu Drzewnym i dołączy do XV Parady Niepodległości.

- w godzinach 14:00– 8:15 odbędzie się zgromadzenie publiczne przy Muzeum II Wojny Światowej. Trasa przejścia obejmować będzie: ulicę przed wjazdem do garażu podziemnego Muzeum, skrzyżowanie ulic Stara Stocznia, Stępkarska oraz ciąg ulicy Stara Stocznia do rejony bramy przy budynku administracyjnym.

Nad bezpieczeństwem będą czuwać funkcjonariusze policji i Straż Miejska w Gdańsku. Prosimy o bezwzględne stosowanie się do ich poleceń.

Funkcjonowanie linii 100 rozpocznie się o godz. 14:00. W przypadku innych zmian w komunikacji miejskiej informacje będą publikowane na stronie ZTM Gdańsk http://www.ztm.gda.pl/hmvc/

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie Kobieta Dziecko

więcej z działu Zdrowie Kobieta Dziecko