mobile
REKLAMA

Ulice Kłosowa i Kręta zostaną przebudowane

- Znajdująca się na Stogach ulica Kłosowa i ulokowana we Wrzeszczu Górnym ulica Kręta zostaną w najbliższych miesiącach przebudowane. W tym tygodniu  planowane jest ogłoszenie przetargu na realizację obu zadań - przekazała Aneta Niezgoda z Dyrekcji Rozbudowy Miasta Gdańska

Redakcja
Ulice Kłosowa i Kręta zostaną przebudowane

Jak informuje Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska przetarg podzielony został na dwie części. Pierwsza z nich dotyczy przebudowy ul. Kłosowej, na odcinku od ul. Stryjewskiego do ul. Jodłowej wraz ze skrzyżowaniem. We wspomnianym miejscu przewidziano wymianę całej konstrukcji jezdni, przebudowę chodników wraz z miejscami postojowymi. Ponadto w ramach zadania przewidziano przebudowę kanalizacji deszczowej, sieci wodociągowej i oświetleniowej. Prace mają potrwać 40 tygodni od daty podpisania umowy.

Taki sam czas realizacji robót przewidziano na ul. Krętej. W przypadku fragmentu tej ulicy, na południowym odcinku od ul. Jarowej, przewidziano budowę kanalizacji deszczowej, przebudowę chodników i wymianę nawierzchni z kamiennej kostki, wraz z całą konstrukcją jezdni. Ponadto przebudowana zostanie sieć oświetleniowa.

Przetarg zostanie ogłoszony do końca tygodnia. Otwarcie ofert planowane jest w połowie lipca.

 

fot. Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda