mobile
REKLAMA

Jarmark św. Dominika 2021. Międzynarodowe Targi Gdańskie zapraszają wystawców do udziału

#LatoSieOdbędzie, a w Gdańsku lata nie wyobrażamy sobie bez Jarmarku Świętego Dominika! Udany jarmark musi być pełen rozmaitości, a to zapewnić mogą kupcy, rzemieślnicy, kolekcjonerzy, a także artyści.  Międzynarodowe Targi Gdańskie - organizator Jarmarku św. Dominika - zapraszają wystawców do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Informacja prasowa
Jarmark św. Dominika 2021. Międzynarodowe Targi Gdańskie zapraszają wystawców do udziału

Gdzie #Dawniej spotyka się z #Teraz – poznaj wszystkie kolory życia! Międzynarodowe Targi Gdańskie zapraszają wystawców do udziału w Jarmarku św. Dominika w Gdańsku, który zaplanowany jest w tym roku w dniach 24.07-15.08.2021. To jedna z najpopularniejszych i najstarszych imprez plenerowych o charakterze handlowo-rozrywkowym zlokalizowana na terenie Głównego Miasta. Mimo pandemii w ubiegłym roku 2020 roku Jarmark odwiedziło niemal 1,5 mln osób.

- Jak co roku, główną rolę w wydarzeniu odgrywają kolekcjonerzy, strefy rzemiosła, artystów, regionalnych artykułów spożywczych oraz gastronomia. Podkreślanie regionalnych marek i rękodzieła jest nadrzędnym przesłaniem naszego wydarzenia. Do dyspozycji Państwa oddajemy profesjonalną infrastrukturę w postaci nowoczesnych drewnianych domków, wykonanych z trwałych, estetycznych materiałów. Domki nawiązują do lokalnej  stylistyki,  wyposażone są w alarmy z możliwością doprowadzenia mediów tj. prądu i wody,  informuje chętnych do udziału wystawców Dariusz Słodkowski, szef projektu Jarmark św. Dominika i dodaje - Stawiamy na jakość, a nie na ilość, stąd zwracamy szczególną uwagę na selekcję proponowanego asortymentu.

Wszelkie informacje o Jarmarku, w tym o jarmarkowych uliczkach, link do zgłoszenia, cennik oraz warunki uczestnictwa można znaleźć na stronie: zgłoszenie i warunki udziału.

Zainteresowani udziałem powinni się ZAREJESTROWAĆ i dokonać ZGŁOSZENIA. Należy też załączyć zdjęcia asortymentu w zgłoszeniu elektronicznym lub przesłać na adres: biuro.jarmarku@mtgsa.com.pl

Fot. Dominik Paszliński/gdansk.pl

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda