mobile
REKLAMA

Zostań ratownikiem w Gdańsku

Szukasz odpowiedzialnej i ciekawej pracy? Lubisz pomagać innym a woda to Twój żywioł? Zostań ratownikiem. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gdańsku poszukuje obecnie chętnych na zostanie ratownikami wodnymi na kąpieliskach w Gdańsku.

TAGI
Zostań ratownikiem w Gdańsku

Gdański MOSiR organizuje kąpieliska morskie od 1990 roku. W tym celu zatrudnia w sezonie letnim ratowników, których zadaniem jest dbanie o bezpieczeństwo kąpiących się. Dla wszystkich chętnych, ośrodek przygotował w tym roku darmowe szkolenia a dla najlepszych propozycje pracy w charakterze ratowników. Szkolenia przygotowujące do pracy w sezonie letnim obejmują doskonalenie umiejętności pływackich i ratowniczych, udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz obsługi sprzętu niezbędnego w ratownictwie wodnym.

Dla najwytrwalszych MOSiR gwarantuje umowę o pracę na czas określony, dobre warunki finansowe i miłą atmosferę w zgranym zespole. Do dyspozycji wyszkolonych ratowników oddany zostanie nowoczesny sprzęt m.in. szybkie łodzie motorowe, pojazdy terenowe, kajaki i deski ratownicze.

Jeśli chcesz dołączyć do zespołu Gdańskich ratowników zapisz się już teraz. Liczba miejsc ograniczona.

Więcej informacji na stronie www.kapieliskagdansk.pl

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda