mobile
REKLAMA

Zbliżają się targi edukacyjne EDU OFFSHORE WIND 2024

5-6 marca 2024 r. w hali AmberExpo w Gdańsku odbędą się Edukacyjne Targi Kariery EDU OFFSHORE WIND 2024. Druga edycja targów, pod hasłem „Zarażamy młodzież pasją do zielonej energetyki”, współorganizowana jest we współpracy z miastem Sopot

oprac. Patrycja Biernat
Zbliżają się targi edukacyjne EDU OFFSHORE WIND 2024

EDU OFFSHORE WIND to wydarzenie edukacyjne w skierowane do uczniów, studentów oraz wszystkich zainteresowanych zieloną energetyką. Celem targów jest przybliżenie przyszłych perspektyw zawodowych w sektorze Morskiej Energetyki Wiatrowej oraz branży zielonej energetyki. Po sukcesie pierwszej edycji, na której pojawiło się ponad 6000 uczestników, w tym ponad 5000 młodych osób, oraz 70 wystawców z sektora Offshore wind, przyszedł czas na drugą odsłonę.

EDU OFFSHORE WIND to nie tylko dwudniowe targi, ale także owoc programu edukacyjnego, który trwa od listopada 2022 r. W ramach tego programu organizatorzy odwiedzili ponad 125 szkół ponadpodstawowych województwa pomorskiego. Warsztaty, lekcje online oraz filmy na kanale YouTube, to tylko część działań mających na celu edukację młodzieży na temat zielonej energetyki.

W drugiej edycji targów ma wziąć udział około 100 wystawców reprezentujących różne sektory łańcucha dostaw, deweloperów, uniwersytety i firmy międzynarodowe. Targi odbędą się w Hali AmberExpo, ul. Żaglowa 11, Gdańsk, w dniach 5-6 marca 2024 r., w godzinach 9:00 – 15:00 (wtorek) oraz 9:00 – 14:00 (środa). Wstęp wolny.

fot.sopot.pl

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda