mobile
REKLAMA

Wielkie wietrzenie szaf

Już w najbliższą sobotę, 23 maja, w hali AWFiS w Gdańsku Oliwie w godzinach 11:00-14:00 odbędzie się kiermasz Trójmiejski Wieszak. To świetna okazja do zajrzenia do swoich szaf, wyciągnięcia ubrań, w których już nie chodzimy i sprzedania lub wymienienia ich na ciekawsze.

TAGI
Wielkie wietrzenie szaf

Trójmiejski Wieszak to pierwsza taka inicjatywa zorganizowana przez Trójmiasto. Kiermasz polega na wymianie ciuchów, butów i innych dodatków lub sprzedaży swojej garderoby, która już się opatrzyła i zalega w szafie. To świetna okazja do upolowania za symboliczne pieniądze niebanalnych ubrań i oryginalnych dodatków.

Aby wystąpić na kiermaszu w charakterze wystawcy wystarczyło zarejestrować się i wypełnić formularz na stronie wydarzenia. Dla zarejestrowanych osób organizatorzy zobowiązali się zapewnić 300 sztuk wieszaków z logotypem imprezy. Dla kupujących będą rozdawane bawełniane torby na zakupy (300 sztuk) w myśl zasady: kto pierwszy, ten lepszy.

Na kiermasz można przyjść z dziećmi – specjalnie dla nich zostanie zorganizowany kącik zabaw.

Wszyscy zapisani wystawcy na terenie imprezy mogą pojawiać się już od godz. 10:30. Kupujący zaproszeni są od godz. 11:00. Wystawcy powinni zabrać ze sobą wieszaki, stojaki, krzesełka lub inne ekspozytory, które będą przydatne do prezentacji garderoby.

Na terenie AWFiS znajduje się bezpłatny parking, więc pod halę można podjechać autem.

Udział w kiermaszu jest bezpłatny.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda