mobile

Rozwiązanie konkursu - Wygraj książkę wydawnictwa Krytyka Polityczna pt. „Niech sobie nie myślą, że jesteśmy kolaborantami”

Znamy już zwycięzców!

Redakcja
Rozwiązanie konkursu - Wygraj książkę wydawnictwa Krytyka Polityczna pt. „Niech sobie nie myślą, że jesteśmy kolaborantami”

Miło nam poinformować, że ksiażkę wydawnictwa Krytyka Polityczna pt. ,,Niech sobie nie myślą, że jesteśmy kolaborantami” wygrywa pan Bartek Wardak, który napisał komentarz o treści: Chciałbym dowiedzieć się więcej o histori tego małego narodu, który został zdradzony przez swoich sojuszników w Monachium. W sumie jak my 1 września 1939 roku. Wybrali oni współpracę i uległość w zamian za ocalenie kraju, dzięki czemu nie ponieśli tak wielkich strat jak my. To uchroniło ich ojczyznę przed zniszczeniem, ale było okupione zniewoleniem i upodleniem obywateli. Mimo wszystko dziek temu możemy do dziś zwiedzać piękna Pragę. Decyzja która podjął ich rząd z pewnością nie była łatwa i czesc narodu się z nią nie zgadzała, o czym może świadczyć chociażby zamach na Reinharda Heydricha i to jak bohatersko zginęli zamachowcy. Z pewnością jest to książka która chciałbym przeczytać. Pozdrawiam.

Gratulujemy i prosimy o kontakt na adres redakcja@informator-pomorza.pl

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda