mobile

Poszukiwany listem gończym schował się za szafą

Policja z Sopotu zatrzymała 35-latka poszukiwanego listem gończym. Mężczyzna znajdował się w jednej z miejscowości w powiecie wejherowskim, gdzie schował się za szafą. Wnęka między meblem a ścianą została dodatkowo zasłonięta poduszkami. Zatrzymany został przewieziony do sopockiej komendy, gdzie postawiono mu zarzuty złamania dwóch dożywotnich zakazów kierowania pojazdami oraz prowadzenia auta w stanie nietrzeźwości

Patrycja Biernat
Poszukiwany listem gończym schował się za szafą

Policjanci z zespołu do spraw poszukiwań i identyfikacji osób z sopockiej komendy odwiedzili wczoraj powiat wejherowski, gdzie w jednym z domów przebywał 35-latek, którego poszukiwali. List gończy wystawił za nim Sąd Rejonowy w Sopocie w lutym 2024 roku, w celu tymczasowego aresztowania na 3 miesiące z powodu przestępstw kradzieży, niealimentacji i prowadzenia samochodu pod wpływem alkoholu.

Otworzyła im kobieta twierdząca, że 35-latek jest nieobecny i od tygodnia nie ma z nim kontaktu po kłótni. Jednak policjanci postanowili przeszukać dom i nie zawiedli się – znaleźli poszukiwanego mężczyznę, który ukrył się za szafą w jednym z pokoi, a wnęka między meblem a ścianą była zasłonięta poduszkami. Zatrzymanego przewieziono do sopockiej komendy.

35-latkowi postawiono zarzuty prowadzenia samochodu pod wpływem alkoholu w listopadzie 2023 roku oraz złamania dwóch dożywotnich zakazów kierowania pojazdami. Za te i inne przestępstwa odpowie on wkrótce przed sądem. Po zakończeniu procedury zatrzymany został umieszczony w areszcie, gdzie spędzi najbliższe 3 miesiące jako tymczasowo aresztowany.

fot.pomorska.policja.gov.pl

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda