mobile
REKLAMA

Pomorskie Forum Przedsiębiorczości – X edycja

W czwartek, 21 maja, w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym odbędzie się dziesiąte już Pomorskie Forum Przedsiębiorczości. Tematem przewodnim w tym roku jest "HR jako strategiczny partner w biznesie".

TAGI
Pomorskie Forum Przedsiębiorczości – X edycja

Forum rozpocznie sesja główna, na której zostaną przedstawione możliwości finansowania działalności przedsiębiorstw w nowej perspektywie UE 2014-2020. Jak informują organizatorzy, podczas PFP będą przybliżane zasady dofinansowania projektów inwestycyjnych i eksportowych, badawczo-rozwojowych oraz podnoszących kwalifikacje i kompetencje pracowników. Druga część forum odbędzie się w formie warsztatów, które zostały podzielone na cztery bloki tematyczne: Zasoby Ludzkie, Działalność Eksportowa, Start-up i Praktyki CSR.

Celem tej inicjatywy jest rozpowszechnianie wiedzy z zakresu rozwoju regionalnych inicjatyw gospodarczych oraz zakładania i prowadzenia własnej firmy. Forum Przedsiębiorczości pozwala na wymianę poglądów i kontaktów biznesowych z innymi przedsiębiorcami oraz prezentację oferty instytucji otoczenia biznesu. W tym roku, w ramach sesji Start-Up, poprowadzone zostaną warsztaty z zakładania własnej działalności gospodarczej.

W Pomorskim Forum Przedsiębiorczości mogą brać udział przedstawiciele zarówno mikro, małych i średnich firm, jak i instytucji otoczenia biznesu. Udział jest bezpłatny.

Szczegółowe informacje n temat wydarzenia dostępne na stronie: https://forum.arp.gda.pl/

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda