mobile
REKLAMA

Podczas interwencji zatrzymano mężczyznę który posiadał narkotyki

Starogardzcy policjanci zatrzymali 38-latka, który w kieszeni kurtki schowane miał ponad 300 gramów metaamfetaminy. Mężczyzna wpadł na gorącym uczynku w czasie interwencji domowej, po tym, jak na widok mundurowych próbował pozbyć się zabronionych w Polsce środków. Teraz mieszkaniec Kociewia usłyszy zarzut wprowadzania do obrotu znacznej ilości środków psychotropowych.

informacja prasowa
Podczas interwencji zatrzymano mężczyznę który posiadał narkotyki

Minionej nocy dyżurny Komendy Powiatowej Policji odebrał zgłoszenie o mężczyźnie, który zachowywał się agresywnie wobec swojej partnerki. Dyżurujący przy telefonie alarmowym policjant natychmiast skierował na miejsce znajdujący się w pobliżu patrol.

W czasie rozmowy z mężczyzną policjanci zauważyli, że unika on kontaktu wzrokowego i jest silnie pobudzony, a z kieszeni jego kurtki wystaje czarny worek. Gdy policjanci chcieli sprawdzić, jaka jest jego zawartość, mężczyzna wyjął pakunek z kieszeni i odrzucił go w stronę pobliskiej ulicy.

Wówczas okazało się, że 38-latek posiadał przy sobie ponad 300 gramów białego proszku. Policyjny tester wykazał, że była to metaamfetamina. Mieszkaniec Kociewia został zatrzymany i doprowadzony do miejscowej komendy, gdzie spędził noc w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych.

Teraz śledczy przedstawią mu zarzut dotyczący wprowadzania do obrotu znacznej ilości środków psychotropowych. Sprawa znajdzie swój finał w sądzie. Za popełnienie tego przestępstwa Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę od 2 do 12 lat pozbawienia wolności. 

fot. pomorska.gov.pl

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda