mobile

Piękni, młodzi, odważni i ubłoceni czyli Miss i Mister Runmageddonu wybrani

Justyna Możdżeń i Patryk Sładek to laureaci pierwszej edycji Miss i Mistera Runmageddonu, której finał odbył się 15 września br. Podczas Runmageddon Gdańsk. W jury zasiadły wyjątkowe kobiety - Miss Polonia 2017 Agata Biernat oraz polska aktorka filmowa i teatralna Katarzyna Glinka jak również waleczni mężczyźni: prezes Runmageddonu Jaro Bieniecki i organizator eventu Piotr Łysik.

informacja prasowa/Aleksandra Bachta/Runmageddon
TAGI
Piękni, młodzi, odważni i ubłoceni czyli Miss i Mister Runmageddonu wybrani

To były pierwsze wybory Błotnego Miss i Mistera w historii Runmageddonu. W sierpniu trwał nabór zgłoszeń do runmageddonowego konkursu piękności. Udział w nim mogli wziąć tylko prawdziwi Runmageddończycy, którzy pokonali chociaż raz ekstremalny bieg z przeszkodami. Po zakończonym etapie zgłoszeń, organizator wybrał 15 kobiet i 15 mężczyzn, na których następnie swój głos oddawali internauci. Oni wyłonili 5 kobiet i 5 mężczyzn, którzy przeszli do ostatniego etapu. Podczas finału w Gdańsku kandydatki i kandydaci o miano najbardziej błotnych musieli dowieść swojej siły i charakteru. Najpierw odpowiadali na pytania Jury, wśród których nie zabrakło pytań o pasję, o cele, a także tych sprawdzających poczucie humoru i kreatywność. Następnie poddani zostali wyzwaniom sportowym w strefie Challenge marki Haier - partnera biegu. Musieli robić przysiady z mikrofalówką, spacerować po równoważni z tosterem czy wskakiwać na pralkę. Najwyższe oceny oraz najlepsze wyniki osiągnęli Justyna Możdżeń i Patryk Sładek zdobywając tym samym tytuł Miss i Mistera Runmageddonu. Podczas rozmów z Jury Justyna przyznała, że startuje po to, by dodać odwagi innym i pokazać, że ograniczenia są tylko w naszych głowach, zaś Mister filuternie stwierdził, że wystartował w konkursie piękności, by Silesia miała w nich swojego reprezentanta. Kolejne miejsca na podium zajęli Ewa Salomon i Paweł Wawryniuk, którzy zostali Vice Miss i Misterem, a zaszczytne miejsce trzecie zdobyli Ewelina Markowicz oraz Szymon Różeński.

To były pierwsze, ale na pewno nieostatnie wybory Miss i Mistera Runmageddonu. Ciepłe przyjęcie, duża ilość zgłoszeń bardzo pozytywnie zaskoczyły organizatorów. W najbliższym czasie zostanie ogłoszona kolejna edycja na rok 2019.

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda