mobile
REKLAMA

"Oświata-Lingwista" Nadbałtyckie Centrum Edukacji Sp. z o.o. – Twoja szansa na lepsze jutro

Nie od dziś wiadomo, że człowiek uczy się całe życie. Zdobywanie nowych umiejętności poprawia również pozycję na dynamicznym rynku pracy, dlatego coraz chętniej uczestniczymy w rozmaitych kursach. Szczególnie ciekawą ofertą może pochwalić się istniejąca od 1997r. "Oświata-Lingwista" Nadbałtyckie Centrum Edukacji Sp. z o.o., z siedzibą w Gdańsku proponujące szkolenia prowadzone przez doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę.

Informacja prasowa
"Oświata-Lingwista" Nadbałtyckie Centrum Edukacji Sp. z o.o. – Twoja szansa na lepsze jutro

Kwestia wyboru

Chociaż w sieci aż roi się od propozycji kursów zawodowych, nie zawsze spełniają one oczekiwania zainteresowanych. Dlatego też wybór instytucji szkoleniowej, w której pragniemy nabyć nowe umiejętności, nie powinien stanowić dzieła przypadku. Zanim podejmiemy ostateczną decyzję, warto zapoznać się z opiniami, jakie zebrały poprzednie edycje szkoleń. Wiele pozytywnych informacji znajdziemy zwłaszcza przy kursach organizowanych przez "Oświata-Lingwista" Nadbałtyckie Centrum Edukacji Sp. z o.o.. Jak mówi przedstawiciel placówki:

Naszym kursantom przekazujemy nie tylko wiedzę teoretyczną, kładziemy szczególny nacisk na kształtowanie umiejętności praktycznych, które są cenione i poszukiwane przez pracodawców. Panowie najczęściej wybierają kursy spawania, operatorów maszyn budowlanych czy przygotowujące do egzaminu na UDT oraz na uzyskanie uprawnień energetycznych. Wśród pań prym wiodą z kolei szkolenia komputerowe oraz kosmetyczne. Warto zaznaczyć, że to tylko część naszej bogatej oferty, a ukończenie kursu kończy się uzyskaniem certyfikatu oraz stosownych uprawnień - zależnie od profilu i tematyki szkolenia. Posiadanie stosownych dokumentów potwierdzających uzyskanie kwalifikacji stanowi bez dwóch zdań dobrą kartę przetargową w procesach rekrutacyjnych.

Dlaczego warto uczestniczyć w kursach?

Inwestycja w szkolenia zawodowe prędzej czy później na pewno się opłaci, gwarantując rozwój i pozwalając bez lęku myśleć o przyszłości. Do kogo są one skierowane? Szkolenia stanowią doskonałą szansę dla wszystkich, którzy stosunkowo w krótkim czasie pragną się przebranżowić i zyskać nowe specjalistyczne umiejętności i kwalifikacje. Motywacje bywają tu różne. Jedni są znudzeni swoim dotychczasowym zajęciem, drudzy zaś mają trudności, aby znaleźć jakąkolwiek pracę. Kursy organizowane przez "Oświata-Lingwista" Nadbałtyckie Centrum Edukacji Sp. z o.o. to szansa na uzupełnienie kwalifikacji przez osoby pracujące oraz poszukujące zatrudnienia. Co więcej, wielu z naszych słuchaczy po pewnym czasie otwiera z powodzeniem własną działalność, mobilizując tym samym kadrę placówki do jeszcze większych wysiłku na rzecz poziomu nauczania - dodaje.

O nas

Oświata-Lingwista” Nadbałtyckie Centrum Edukacji Sp. z o.o. posiada kilkudziesięcioletnią tradycję edukacyjną. Funkcjonująca od 1997 roku Sekcja Kształcenia Zawodowego prowadzi każdego roku dziesiątki szkoleń zawodowych na terenie północnej Polski. Realizujemy zlecenia instytucji publicznych i jednostek samorządowych, takich jak: Urzędy Marszałkowskie, Urzędy Pracy, Ośrodku Pomocy Społecznej i innych. Ofertę kierujemy do firm delegujących na szkolenia swoich pracowników, jak również do indywidualnych osób chcących zdobyć nowe umiejętności i podnieść kwalifikacje zawodowe.

Kierowany przez nas odrodek powstał głównie z myślą o osobach związanych z szeroko rozumianą branżą budowlaną. Chcieliśmy pomóc im podnieść swoje kwalifikacje i zagwarantować możliwość wszechstronnego rozwoju zawodowego, co w znacznym stopniu ma wpływ na pozycję zawodową i zarobki. W naszym centrum prowadzimy też szkolenia niezwiązane z branżą budowlaną i nieustannie staramy się poszerzać dla Was swoją wiedzę.

Oświata-Lingwista Nadbałtyckie Centrum Edukacji Sp. z o.o., Sekcja Kształcenia Zawodowego

www.solidneszkolenia.pl

Gdańsk, Malczewskiego 51

Biuro: Gdańsk, ul. Waryńskiego 4 (pon.-pt. 8.00-16.00); tel. 58 341 21 82; 504 256 080

Fot. mat. pras.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda