mobile

Międzynarodowy konkurs astrofotograficzny AstroCamera 2018!

6 edycja międzynarodowego konkursu astrofotograficznego AstroCamera 2018 ogłoszona została w rocznicę urodzin naszego patrona Jana Heweliusza. Konkurs skierowany jest do wszystkich miłośników utrwalania astronomicznych zjawisk. AstroCamera to jedyny w Polsce międzynarodowy konkurs astrofotograficzny. Rywalizacja odbywać się będzie w trzech kategoriach: Obiekty Głębokiego Nieba, Obiekty Układu Słonecznego oraz Astrokrajobraz.
 

Informacja prasowa
TAGI
Międzynarodowy konkurs astrofotograficzny AstroCamera 2018!

Do pierwszej kategorii będą zaliczane zdjęcia mgławic, gromad gwiazd, galaktyk i innych tego typu obiektów. Do drugiej kategorii należą zdjęcia planet, Słońca, Księżyca, komet, tranzyty, zaćmienia obiektów astronomicznych, itp. Z kolei w ramach kategorii Astrokrajobraz można zgłaszać zdjęcia przedstawiające obiekty astronomiczne na tle ziemskiego krajobrazu.

Uczestnik konkursu może zgłosić nie więcej niż pięć zdjęć, we wszystkich trzech kategoriach łącznie. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody pieniężne!

Zgłoszenia można przesyłać drogą elektroniczną na adres astrocamera2018@hewelianum.pl do 30 kwietnia 2018 roku, godz. 15:00 (CEST).

Ogłoszenie wyników nastąpi do 30 maja b.r. Zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem oraz do udziału w tegorocznej edycji konkursu AstroCamera!
Szczegóły na hewelianum.pl

Autor fotografii: Antoni Chrapek

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda