mobile

Konkurs na życzenia rozstrzygnięty!

„Chcielibyśmy pożyczyć Wam zdrowia, szczęścia pomyślności, dużo uśmiechu, mniej zachorowań i dużo spędzenia czasu ze swoją rodziną” – to fragment życzeń na 2018 rok dla wszystkich gdańszczanek i gdańszczan. Właśnie one zwyciężyły w konkursie zorganizowanym przez Łączy nas Gdańsk.

Informacja prasowa
TAGI
Konkurs na życzenia rozstrzygnięty!

Autorem życzeń jest Tatiana Guszczyna, która zdobyła całoroczny karnet do Cinema City Krewetka w Gdańsku. Zwycięski filmik można zobaczyć wchodząc na stronę https://www.facebook.com/tanja.shipitsyna/videos/1431081687013777/ .

Warto go obejrzeć, bo urocza para, która swoje wideo nagrała na deszczowych ulicach Gdańska, na pewno wywoła uśmiech na twarzy nie jednego.Wcześniej życzenia świąteczno-noworoczne nagrali ambasadorzy Łączy nas Gdańsk, którzy pochodzą z różnych zakątków świata, ale na swoje miejsce do życia wybrali właśnie Gdańsk.

Ich życzenia można obejrzeć wchodząc na stronę https://www.facebook.com/laczynasgdansk/videos/777791695738984/

Filmik okazał się hitem. Mieszkańcy Gdańska chętnie go oglądali, komentowali i udostępniali.

- Największym kapitałem każdego miasta są ludzie, a Gdańsk od wieków jest miastem, w którym przeplatają i łączą się historie ludzi z całego świata, tworzymy unikalną wspólnotę wspólnot – podkreśla Piotr Kowalczuk, zastępca prezydenta Gdańska ds. polityki społecznej.

Łączy nas Gdańsk to kampania społeczna, która wystartowała we wrześniu 2017 roku. Ma pokazać, że Gdańsk jest miejscem, gdzie mieszkają ludzie, różniący się poglądami, miejscem pochodzenia, językiem, kulturą, orientacją seksualną, kolorem skóry czy religią.

Twarzami kampanii zostało ośmioro pochodzących z różnych stron świata ambasadorów. Są to Pia Regan Jasiński z Wielkiej Brytanii, Anish Saraf z Indii, Tonya Ugwu z pochodzenia Nigeryjka, Majed Tinawi Syrjczyk, Jarosława Zagórska z Ukrainy, Czech Adam Skutchan, Sara Campos z Hiszpanii i Japonka Sayaka Haruna-Kondracka. Każdy z nich mieszka i pracuje w naszym mieście. Jest jednym z nas mieszkańców. Ich historie możemy poznać na stronie internetowej www.laczynasgdansk.pl.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie Kobieta Dziecko

więcej z działu Zdrowie Kobieta Dziecko