mobile

Koncert dla Mieszkańców w Sopocie

Coroczny Koncert dla Mieszkańców odbędzie się 8 września.

Paweł Makowiec/ fot. Taiyo Europe/Wikipedia
TAGI Sopot
Koncert dla Mieszkańców w Sopocie

Tym razem koncert odbędzie się w Operze Leśnej. Za pośrednictwem muzyki rozbrzmiewającej od 1909 roku, zostanie odpowiedziana historia sopockiego amfiteatru.

Koncerty od kilku lat cieszą się niesłabnącą popularnością wśród mieszkańców Sopotu, są podziękowaniem za udany sezon letni. W tym roku będzie można usłyszeć m.in. arie z oper "Straszny Dwór", "Halka" Stanisława Moniuszki, "Kuplety Torreadora" z opery "Carmen" Georgesa Bizeta, czy "Walc Musetty" z "Cyganerii" Pucciniego, które wykona Polska Filharmonia Kameralna Sopot pod dyrekcją Wojciecha Rajskiego, z gościnnym występem solistów Aleksandry Kubas-Kruk i Marcina Bronikowskiego. Z polskiej muzyki rozrywkowej pojawią się takie utwory jak „Eurydyki tańczące”,  „O mnie się nie martw” czy „Po prostu jestem”, które przypomną Gaba Kulka, Natalia Grosiak, Sławek Uniatowski oraz Irek Wojtczak Grupa Trójmiasto.

Koncert dla Mieszkańców odbędzie się 8 września w Operze Leśnej, o 18:30. Bilety po 12 i 15 złotych, z Kartą Sopocką po 5 i 10 złotych.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda