mobile
REKLAMA

INNO3city – stawiamy na innowacyjność

29 maja w sopockim Hipodromie odbędzie się IV międzynarodowa konferencja INNO3city - Arena Liderów, dedykowana rozwojowi innowacyjności.

TAGI
INNO3city – stawiamy na innowacyjność

Myślą przewodnią INNO3city 2015 będzie przywództwo - czyli pasja, talent, człowiek, autentyzm, cel, zaangażowanie... sukces. Do rozmów w ramach paneli dyskusyjnych zaproszeni zostali liderzy biznesu, nauki, sportu, sztuki oraz działalności społecznej i politycznej. Wśród gości znajdą się m.in.: Elżbieta Bieńkowska, Jerzy Buzek, Roman Polko, Ewa Błaszczyk, Rafał Brzoska i Simon Dolan. Podczas konferencji opowiedzą o wyzwaniach związanych z byciem liderem oraz o zarządzaniu w swoich organizacjach. Każdy, kto weźmie udział w tym spotkaniu, będzie mógł poznać sekrety sukcesu polskich i zagranicznych przywódców, a także porozmawiać na temat najnowszych trendów w zarządzaniu innowacyjnymi organizacjami.

Konferencji będzie towarzyszyć mecz w piłkę nożną, rozegrany między reprezentantami Nauki i Biznesu.
INNO3city realizowane jest w ramach projektu „INNOpomorze – Innowacyjne Powiązania”. Organizatorem jest InnoBaltica Sp. z o.o., będąca ośrodkiem koordynacji, informacji, wiedzy, edukacji i promocji innowacji. To firma współtworzona przez Województwo Pomorskie, Miasto Gdańsk, Miasto Gdynię, Uniwersytet Gdański, Politechnikę Gdańską oraz Gdański Uniwersytet Medyczny.

Konferencja odbędzie się 29 maja na Hipodromie w Sopocie, w godzinach 9:30-17:30. Udział w niej jest bezpłatny.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda