mobile

Aktywuj się latem

Wakacje zbliżają się do Gdańska wielkimi krokami. Coraz chętniej spędzamy czas na świeżym powietrzu, korzystając ze słońca i wysokich temperatur. Ze sprzyjających warunków pogodowych skorzysta też część instruktorów prowadzących zajęcia w ramach programu Aktywuj się w Gdańsku i zamiast w hali, przeprowadzi je w plenerze. Poniżej lista zmian, która zostaną wprowadzone w życie w najbliższych tygodniach.

Informacja prasowa/ fot. pixnio
TAGI
Aktywuj się latem

W czwartek 20 czerwca, w związku z przypadającym na ten dzień świętem Bożego Ciała, wszystkie odbywające się w ten dzień zajęcia zostaną odwołane.

W tym samym tygodniu odbędą się także ostatnie zajęcia w Miejskiej Hali Sportowej przy ulicy Kołobrzeskiej 61: w poniedziałek 17 czerwca MHS żegna Zumbę Gold, a we wtorek 18 czerwca jogę.

Nie oznacza to, że te zajęcia nie będą odbywały się w okresie letnim. Wprost przeciwnie – zostaną przeniesione na świeże powietrze. W plenerze odbędą się zajęcia:

– Zumba Gold, poniedziałek, godzina 18.00 – Park im. Ronalda Reagana

– Joga, wtorek, godzina 18.00 – Ołowianka

– Zumba, czwartek, godzina 18.30 – Ołowianka

Na blisko dwa miesiące zawieszone zostaną natomiast Treningi aktywizujące oraz Treningi ogólnorozwojowe i wzmacniające – biegaj bez kontuzji. Ostatnie zajęcia aktywizujące odbędą się w sobotę, 29 czerwca na Przymorzu i wznowione zostaną 21 sierpnia. Ostatni trening ogólnorozwojowy i wzmacniający odbędzie się natomiast w piątek, 28 czerwca, a jego entuzjaści spotkają się ponownie 19 sierpnia.

Pozostałe zajęcia póki co odbywają się według obowiązującego harmonogramu. Wszelkie zmiany w programie Aktywuj się w Gdańsku będą na bieżąco odnotowywane na stronie dedykowanej tej inicjatywie oraz w kalendarzu imprez Gdańskiego Ośrodka Sportu.

Źródło: sportgdansk.pl

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda