mobile
REKLAMA

Wczoraj Gdynianie świętowali urodziny w rytm hitów z lat 70. i 80.

W pełni radosnej atmosferze, pełnej uśmiechów i nostalgii za młodością, mieszkańcy Gdyni świętowali 98. rocznicę powstania swojego miasta w Polsat Plus Arenie. To wyjątkowe wydarzenie było dedykowane przede wszystkim seniorom, z myślą o których przygotowano atrakcje i program zainspirowany latami 70. i 80.

oprac. Patrycja Biernat
Wczoraj Gdynianie świętowali urodziny w rytm hitów z lat 70. i 80.

Wydarzenie trwało ponad cztery godziny i obfitowało w różnorodne aktywności. Uczestnicy mogli skorzystać z bogatej oferty strefy urody i zdrowia, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia w fotobudce czy na specjalnej urodzinowej ściance. Na miejscu dostępni byli wizażyści, kosmetolodzy, dietetycy oraz specjaliści z różnych dziedzin zdrowia. Nie zabrakło również warsztatów, pokazów oraz możliwości badania stanu zdrowia.

Kulminacją wydarzenia był koncert „Tyle słońca w całym mieście”, na którym wybrzmiały największe przeboje z lat 70. i 80. Atmosfera była magiczna, a uczestnicy porwani przez hity takie jak „I will survive”, „Felicita”, „Waterloo”, „Małgośka”, „Boskie Buenos”, „Mamma mia”, „Always on my mind” czy „Tyle słońca w całym mieście” ruszyli do tańca.

Wspaniała atmosfera, wiele uśmiechniętych twarzy – tak zawsze świętujemy urodziny Gdyni, bo to przede wszystkim szansa na to, by gdynianie mogli się spotkać i spędzić ten dzień bardzo radośnie, żeby cieszyli się tym, że tworzymy wyjątkową wspólnotę – mówił Wojciech Szczurek, prezydent Gdyni.

Wydarzenie spotkało się z entuzjastycznym przyjęciem mieszkańców Gdyni, którzy z uśmiechem na twarzy uczestniczyli w licznych atrakcjach. Partnerami wydarzenia były lokalne firmy i instytucje, które wspierają ideę zdrowego i aktywnego stylu życia oraz kultywowanie kulturalnego dziedzictwa miasta.

fot.gdynia.pl

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda