mobile
REKLAMA

W sobotę 8 lipca zapraszamy na Piknik rodzinny na Helu

Zapraszamy wszystkich do zabawy podczas niesamowitego pikniku rodzinnego organizowanego przez Urząd Transportu Kolejowego w ramach Kampanii Kolejowe ABC II! Wstęp i wszystkie atrakcje są oczywiście bezpłatne!

Informacja prasowa
W sobotę 8 lipca zapraszamy na Piknik rodzinny na Helu

Na uczestników czekać będzie wiele atrakcji na świeżym powietrzu, m.in. kolejka elektryczna, duża zjeżdżalnia, eurobungee, tory przeszkód, wyścigi sztafetowe oraz warsztaty z pierwszej pomocy.

Gośćmi specjalnymi w Helu będą aktor Dariusz Wieteska oraz kitesurfer i podróżnik, Victor Borsuk. Podczas pikniku odbędzie się również koncert gwiazdy wieczoru – AniKi Dąbrowskiej!

Piknik edukacyjny w Helu odbędzie się niespełna miesiąc po niezwykle popularnym wydarzeniu w Lublinie, które zgromadziło ponad 11 000 uczestników w każdym wieku.

Stacje SuperMocy

Jedną z głównych atrakcji będą popularne Stacje SuperMocy – flagowa gra terenowa Kampanii Kolejowe ABC II, podczas której zarówno dzieci, jak i dorośli będą mieli okazję nie tylko świetnie się bawić, ale również zdobywać wiedzę z zakresu bezpieczeństwa na terenach kolejowych (i nie tylko). Warunkiem kwalifikacji do wygrania wyjątkowych nagród będzie wykonanie minimum 5 z 6 zadań ze Stacji SuperMocy. Uczestnikom towarzyszyć będzie uwielbiany przez najmłodszych nosorożec Rogatek.

Spotkania z gośćmi 

Podczas pikniku będzie również możliwość wzięcia udziału w spotkaniach z gośćmi specjalnymi. Victor Borsuk odpowie na pytania dotyczące sportowego trybu życia i doradzi uczestnikom, jak najbezpieczniej i najefektywniej korzystać z toru przeszkód na terenie pikniku. Z kolei Dariusz Wieteska pomoże najmłodszym w wykonaniu pacynek w strefie kreatywnej i podzieli się z nimi ciekawostkami z życia aktora, po czym przygotuje razem z dziećmi scenariusz krótkiego teatrzyku kukiełkowego.
Muzyczne wrażenia zapewni utalentowana piosenkarka młodego pokolenia AniKa Dąbrowska, zwyciężczyni drugiej edycji programu rozrywkowego The Voice Kids oraz autorka przeboju Małe skrzydła.


- Nadchodzący piknik w Helu stworzy nie tylko przestrzeń do zabawy dla całej rodziny, ale będzie również służyć jako kontynuacja działań edukacyjnych Kampanii Kolejowe ABC II – tym razem w odświeżającej, nadmorskiej scenerii. Przekazywanie najmłodszym informacji z zakresu bezpieczeństwa – na terenach kolejowych i nie tylko – połączy się z aktywnązabawą na świeżym powietrzu na terenie helskiej plaży. Nie możecie tego przegapić! – zaprasza dr inż. Ignacy Góra, Prezes Urzędu Transportu Kolejowego.


Piknik w Helu, organizowany w ramach Kampanii Kolejowe ABC II, odbędzie się 8 lipca w godz. 15.00 – 21.00 na terenie Bulwaru Nadmorskiego.
Wstęp na wydarzenie i wszystkie atrakcje są bezpłatne!

fot.mat.org.

 

 

 

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda