mobile

Vintage Market w 100czni

Vintage Market po raz pierwszy przywędruje do Gdańska! Płyniemy z prądem i prosto z Warszawy zmierzamy nad morze, żeby w najlepszym stylu otworzyć sezon na 100czni.

Informacja prasowa
TAGI
Vintage Market w 100czni

Standardowo będziemy uzbrojeni w najlepsze vintage butiki i kolekcjonerów z całej Polski. Przygotujemy dla Was starannie wyselekcjonowane ubrania z poprzednich epok. Od uroczych sukienek z lat 60tych po oldschoolowe dresy.

Warsaw Vintage Market to cykliczna impreza vintage dla fanów dobrego stylu, pasjonatów mody i poszukiwaczy skarbów. Wyjątkowe i niepowtarzalne wydarzenie, które pozwoli Wam zdobyć ubrania, buty i dodatki w stylu vintage i retro

Osoby, które chciałyby wystawić swoje rzeczy na sprzedaż podczas imprezy prosimy o wysłanie wiadomości na maila brcvtg@gmail.com

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda