mobile

Prezentacja drużyny Trefla przed startem ligi

W niedzielę, 3 października rywalizację w rozgrywkach PlusLigi w sezonie 2021/2022 rozpoczną w Katowicach siatkarze Trefla Gdańsk. Wcześniej, bo już w najbliższą środę zawodnicy spotkają się z kibicami.

Marcin Kalicki
Prezentacja drużyny Trefla przed startem ligi

Władze klubu zaplanowały prezentację zespołu 29 września w Forum Gdańsk na mostku na poziomie 0 o godzinie 17:30. Kibice przez godzinę będą mieli okazję spotkać się ze swoimi ulubionymi zawodnikami, wziąć od nich autograf lub zwyczajnie porozmawiać. – W spotkaniu udział weźmie prawie cała drużyna Trefla Gdańsk, zabraknie bowiem tylko Karola Urbanowicza, który z kadrą U21 walczy w mistrzostwach świata.

Kibice spotkają się natomiast z mistrzem Polski Lukasem Kampą, mistrzami świata z 2014 r. Mariuszem Wlazłym i Mateuszem Miką, dobrze znanymi już w Gdańsku Bartłomiejem Lipińskim, Łukaszem Kozubem, Kewinem Sasakiem, Moritzem Reichertem, Maciejem Olenderkiem, Bartłomiejem Mordylem i Pablo Crerem, wychowankami klubu Dawidem Pruszkowskim i Jordanem Zaleszczykiem, a także debiutującym w najwyższej klasie rozgrywkowej Patrykiem Łabą.

Zawodnicy zaprezentują się oczywiście w nowych koszulkach meczowych, które tego dnia będą mieć swą premierę i po raz pierwszy zostaną pokazane przed nowym sezonem PlusLigi. Z kibicami spotka się także oczywiście sztab szkoleniowy „gdańskich lwów”, z trenerem Michałem Winiarskim na czele – zapowiadają przedstawiciele klubu. – Po oficjalnej prezentacji drużyny, przemowach zawodników, sztabu szkoleniowego i władz klubu, nadejdzie pora na wspólne rozgrywki w gry planszowe Trefla, w których już tradycyjnie zawodnicy zmierzą się razem z kibicami. Spotkanie zakończy się czasem na zdjęcia i autografy, z zachowaniem oczywiście obowiązujących przepisów epidemiologicznych – dodają.

Podopieczni trenera Michała Winiarskiego w pierwszej kolejce zmierzą się 3 października w Katowicach z miejscowym GKS-em. Inauguracyjne spotkanie w ERGO Arenie „Gdańskie Lwy” zagrają 10 października. Rywalem Trefla będzie Aluron CMC Warta Zawiercie.

Fot. Trefl Gdańsk

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda