mobile
REKLAMA

Pchli targ powróci do Gdyni

Pchli targ ponownie zagości na ulicy Abrahama w Gdyni w czasie wakacji. To nie tylko miejsce handlu używanymi przedmiotami, ale przede wszystkim miejsce, gdzie można spotkać ciekawych ludzi, wymienić się historiami i doświadczeniami oraz nawiązać nowe znajomości. To miejsce, które emanuje pozytywną energią i atmosferą, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.

Redakcja
Pchli targ powróci do Gdyni

Pchli targ to doskonała inicjatywa społeczna, która przyczynia się do promocji zrównoważonego rozwoju oraz dbałości o środowisko. Kupowanie używanych przedmiotów to świetny sposób na zmniejszenie ilości odpadów oraz przyczynienie się do redukcji zużywania surowców naturalnych. W ten sposób możemy również wesprzeć lokalne społeczności, które często znajdują na pchlim targu dodatkowy sposób na zarobienie pieniędzy.

Należy również podkreślić, że pchli targ ponownie zagości w Gdyni, na ulicy Abrahama, aż pięciokrotnie.

To doskonałe miejsce dla osób, które lubią poszukiwać i kolekcjonować rzadkie i ciekawe przedmioty. Możemy tu trafić na prawdziwe perełki, które będą stanowić nie tylko ozdobę naszego domu, ale również cenną pamiątkę czy inwestycję. Tego typu inicjatywa to doskonała okazja do zdobywania oryginalnych, unikatowych przedmiotów. Możemy znaleźć nie tylko ubrania, buty i akcesoria, ale także meble, książki, antyki, sprzęt elektroniczny czy elementy dekoracyjne. Dzięki temu każdy może odnaleźć coś dla siebie, bez konieczności wydawania fortuny.

- Będzie to już kolejna, bo już trzecia edycja pchlego targu, który odbywa się na ulicy Abrahama. Spotykamy się w tym roku pięć razy. Pchle targi odbywają się między godziną 10, a 14 i cieszą się niesłabnącą popularnością. Dla wystawców mam niestety złą wiadomość, jeśli chodzi o 30 czerwca, gdyż nie ma już wolnych miejsc, prowadzimy listę rezerwową. Kolejne terminy są wciąż dostępne. Zmianą w kontekście poprzednich pchlich targów jest opłata za wynajem mebli potrzebnych do aranżacji stoiska – mówi Agata Braun, Smile Reprezent.

Terminarz pchlich targów na ulicy Abrahama w Gdyni:

30 czerwca, od godziny 10 do godziny 14.00
14 lipca, od godziny 10 do godziny 14.00
28 lipca, od godziny 10 do godziny 14.00
11 sierpnia, od godziny 10 do godziny 14.00
25 sierpnia, od godziny 10 do godziny 14.00


fot. gdynia.pl

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda