mobile

Gdynia Design Days. Co w tym roku w programie?

Nadchodzi nadbałtycki festiwal designu. Wystawy, spotkania, warsztaty – to tylko niektóre propozycje 17. odsłony Gdynia Design Days. Wydarzenie pod hasłem Gdynia-Zdrój potrwa od 22 do 30 czerwca. Sprawdźmy, co się znalazło w tegorocznym programie festiwalu.

 

mat.pras.
Gdynia Design Days. Co w tym roku w programie?

Hasło 17. edycji Gdynia Design Days brzmiGdynia-Zdrój. Podczas festiwalu zredefiniujemy pojęcie odnowy, korzystając z jej pojemności znaczeniowej, nie odcinając się od kulturowych i historycznych skojarzeń, a przy tym odpowiadając na realne, współczesne potrzeby. Poruszymy wątki związane z zapobiegawczym działaniem zorientowanym na nasze zdrowie i dobrostan oraz uzdrawianiem relacji. Podczas GDD czeka nas program pełen spotkań, warsztatów, wykładów, dyskusji, spacerów oraz wydarzeń towarzyszących.

Otwarcie wystaw GDD odbędzie się w sobotę22 czerwca w godz. 16.00-20.00 w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym przy al. Zwycięstwa 96/98 (dostępne dla wszystkich). Tego samego dnia czeka nas wernisaż otwarcia, który zaplanowano w godz. 18.00-22.00. Ponownie spotkamy się w PPNT, ale tym razem na terenach zielonych (między budynkami III i IV).

A co nas czeka w kolejnych dniach festiwalu? Szczegółowy program, wciąż aktualizowany o dodatkowe niespodzianki, warto sprawdzać na bieżąco 
na stronie GDD.
 

Jak wziąć udział?


W tym roku wszystkie wydarzenia Gdynia Design Days odbywają się stacjonarnie w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym oraz w różnych lokalizacjach na terenie Gdyni. Niektóre z nich, takie jak np. warsztaty, spotkania, spacery wymagają, wcześniejszych zapisów przez panel Moje GDDWstęp jest bezpłatny, ale liczba miejsc ograniczona.
 

W jakich godzinach otwarte są wystawy?


Wystawy w PPNT dostępne są dla zwiedzających od 22 czerwca w godz. 16.00-20.00 oraz w dniach 23-30 czerwca w godz. 12.00-20.00. Natomiast w pozostałych lokalizacjach na terenie miasta odbędzie się to zgodnie z opisami na stronie GDD.

Warto też wziąć udział w specjalnie przygotowanych oprowadzaniach kuratorskich, których dokładne terminy znajdziemy w programie i opisach poszczególnych wystaw. Poza tym pamiętajmy o licznych wydarzeniach towarzyszących, które GDD współorganizuje wraz partnerami i instytucjami miejskimi.

Więcej informacji znajdziemy na 
Facebooku GDD oraz stronie internetowej.

fot. gdynia.pl

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda