mobile

Food trucki ponownie zjadą się do Centrum Handlowego Osowa

28-29 lipca Centrum Handlowe Osowa zaprasza na kulinarny festiwal smaków - „Moda na food trucki”. Na terenie Centrum pojawi się kilkanaście mobilnych restauracji z bardzo różnorodną ofertą gastronomiczną.

Informacja prasowa
TAGI
Food trucki ponownie zjadą się do Centrum Handlowego Osowa

W ostatni weekend lipca każdy smakosz street foodu powinien odwiedzić Centrum Handlowe Osowa. Na parkingu Centrum odbędzie się zjazd food trucków, serwujących potrawy inspirowane kuchnią z różnych zakątków świata. To doskonała okazja, by spróbować zarówno tajskich, amerykańskich czy czeczeńskich przysmaków.

Ciekawie zapowiada się oferta kuchni azjatyckiej - będzie okazja do spróbowania pierożków na parze, chińskich bułeczek bao z farszem, kultowej zupy ramen, dań indyjskich, a na deser - ręcznie robionych tajskich lodów.

Miłośnikom klasycznych przebojów kulinarnych na pewno przypadnie do gustu pizza z foodtrucka prosto z pieca opalanego drewnem, naleśniki z różnymi dodatkami oraz zapiekanki. Nie zabraknie mobilnych kawiarni i orzeźwiającej lemoniady w wydaniu… molekularnym.

Po raz kolejny zabieramy naszych Klientów w kulinarną podróż po najróżniejszych zakątkach świata. Zjazd food trucków w centrum handlowym Osowa jest już właściwie naszą bardzo smaczną wakacyjną tradycją. Z każdą edycją zaskakujemy nowymi smakami, które na pewno zostaną docenione przez miłośników street foodu” — mówi Aleksandra Słowińska, Dyrektorka
Centrum Handlowego Osowa.


„Moda na food trucki” odbędzie się w weekend, 28 i 29 lipca.

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda