mobile
REKLAMA

Europejskie puchary wracają do Sopotu.

Trefl Sopot ponownie w europejskich pucharach! Już 28 listopada drużyna rozpocznie zmagania w European North Basketball League. Trzy dni później żółto-czarni w ramach rozgrywek podejmą w ERGO ARENIE Ironi Ness Ziona z Izraela. Sprzedaż biletów na mecz rozpocznie się 20 listopada. Posiadacze karnetów na sezon 2022/2023 będą mogli obejrzeć spotkanie za darmo.

informacja prasowa
Europejskie puchary wracają do Sopotu.

W drugiej edycji European North Basketball League weźmie udział 15 zespołów, które zostały podzielone na dwie grupy. Sopocianie znaleźli się w zestawieniu B, w ramach którego zmierzą się z: Basket Brno (Czechy)Tartu Ülikool Maks & Moorits (Estonia)Valmiera GLASS VIA (Łotwa)King Szczecin (Polska)BC Wolves (Litwa)BM Stal Ostrów Wielkopolski (Polska) oraz Ironi Ness Ziona (Izrael).

To właśnie ostatniego z wymienionych rywali 1 grudnia o 19.00 będziemy gościć w ERGO ARENIE. Ekipa z Izraela dwa sezony temu triumfowała w FIBA Europe Cup, czyli w zmaganiach, w których rok temu grał Trefl Sopot. Ironi jest z pewnością w gronie faworytów do zwycięstwa w całych rozgrywkach, ale sopocianie także mają swoje ambicje. Przed nami pasjonujący pojedynek, który warto zobaczyć na żywo!

- Przy okazji meczu domowego w europejskich pucharach chcemy po raz kolejny docenić naszych karnetowiczów. Postanowiliśmy, że wszyscy, którzy zdecydowali się na wejściówki na całą rundę zasadniczą Energa Basket Ligi 2022/2023, będą mogli obejrzeć spotkanie za darmo. Wystarczy okazać karnet w formie plastikowej karty lub mobilnej przy wejściu do hali - mówi Marek Wierzbicki, prezes Trefla Sopot.

Na ten moment pozostałe mecze fazy grupowej żółto-czarni rozegrają na wyjeździe. Wciąż w trakcie ustalania jest termin i miejsce rozegrania spotkania z BC Wolves. Do dalszej części rozgrywek awansują cztery najlepsze drużyny z każdej grupy.

 fot. Krzysztof Mystkowski KFP/UMS

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda