mobile

Zdjęcia ECS i stoczni w europejskim konkursie. Głosowanie do 6 maja

Zdjęcia ECS i Stoczni Gdańskiej, autorstwa trójmiejskiego fotoreportera Jana Ruska, znalazły się w finale konkursu fotograficznego, który organizuje Sieć Miejsc Znaku Dziedzictwa Europejskiego (European Heritage Label Network). Zachęcamy do głosowania!

Informacja prasowa
Zdjęcia ECS i stoczni w europejskim konkursie. Głosowanie do 6 maja

Dwa zdjęcia walczą o zwycięstwo w konkursie EUROPA ZACZYNA SIĘ TUTAJ. Fotografie przedstawiają: uczestników wydarzenia INSTAMEET W ECS na tle architektury budynku oraz nowe życie w dawnej przestrzeni Stoczni Gdańskiej). Wszystkie konkursowe fotografie powstały w miejscach oznaczonych Znakiem Dziedzictwa Europejskiego (European Heritage Label).

Ten Znak nadano Stoczni Gdańskiej jako miejscu narodzin "Solidarności". Wyróżnienie obejmuje Salę BHP, Bramę nr 2, plac Solidarności z Pomnikiem Poległych Stoczniowców oraz Europejskie Centrum Solidarności.

W tym etapie konkursu decydują wyłącznie głosy internautów. Fotografie Jana Ruska rywalizują o zwycięstwo pośród 20 zdjęć z całej Europy - w kategorii dorośli. Każdy głosujący może przez Internet oddać maksymalnie 3 głosy w każdej z dwóch kategorii: młodzież i dorośli. Głosowanie trwa do 6 maja. Wyniki poznamy 9 maja 2021.

Trzymamy kciuki! Głosujcie    https://www.ehl-network.eu/photocompetition/

Fot. Jan Rusek

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda