mobile

Zamknięty będzie fragment ul. Biskupiej

21 lutego planowane jest wprowadzenie nowych regulacji w organizacji ruchu na ul. Biskupiej. Z uwagi na rozpoczęcie kolejnego etapu prac, planowane jest zamknięcie tej ulicy od skrzyżowania z ul. Na Stoku do Biskupiej 21

oprac. Patrycja Biernat
Zamknięty będzie fragment ul. Biskupiej

Przejścia dla pieszych pozostaną dostępne. Ze względu na uwarunkowania terenowe, mieszkańcy kamienic nr 24 A i C będą mogli uzyskać dojazd przez teren Komendy Wojewódzkiej Policji po okazaniu specjalnych przepustek, które zostaną wydane uprawnionym osobom. W związku z sytuacją wojenną na Ukrainie i zaostrzeniem przepisów bezpieczeństwa, przejazd przez teren policji będzie możliwy tylko dla osób posiadających odpowiednie przepustki.

Jednocześnie, dla ruchu zostanie udostępniona ul. Na Stoku, na odcinku od skrzyżowania z ul. Biskupią do kładki dla pieszych nad Kanałem Raduni, na wysokości Na Stoku 40.

Te zmiany w organizacji ruchu są związane z przebudową ulic Na Stoku, Zaroślak, Biskupiej i Salwator w ramach Programu Rewitalizacji. Firma WODKAN-GRZENKOWICZ Sp. z o.o. jest odpowiedzialna za realizację prac.

fot.gdansk.pl

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda