Stanowisko prezydenta Sopotu w sprawie zamknięcia lokali rozrywkowych w Sopocie
W związku ze zbliżającym się weekendem prezydent Sopotu Jacek Karnowski szczególnie prosi o ograniczenie udziału w imprezach, spotkaniach towarzyskich w klubach i dyskotekach.
Jednocześnie zwrócił się do wojewody pomorskiego o zamknięcie lokali rozrywkowych oraz AquaParku w Sopocie. W miejscach tych gromadzą się ludzie w różnym wieku, często jest to powyżej 100 osób, co może powodować duże zagrożenie. Jednocześnie prezydent apeluje o rozważenie rezygnacji z udziału w mszach świętych.
– Wiem, jak ważne jest uczestnictwo w mszach świętych dla nas wszystkich, zwłaszcza dla ludzi starszych – mówi Jacek Karnowski, prezydent Sopotu. – Pamiętajmy, że seniorzy są najbardziej narażeni. Namawiajmy ich, aby pozostali w domach, wysłuchali mszy świętej w radio czy obejrzeli w telewizji.
Prezydent Sopotu apeluje o solidarne działania w tym trudnym czasie.
– To jest dla nas test obywatelskiej odpowiedzialności i solidarności. Zdajmy go pozytywnie – dodaje Jacek Karnowski.
Źródło: UM Sopot






















![[Konkurs] Wygraj wejściówki na na widowisko cyrkowe pełne magii i rewelacyjnej zabawy!](/uploads/artykuly/zdjecie/k_280x150/bb2394c17fdd31b2b942414e1808b0c3488bf96d.jpeg)













