mobile

Sparing i prezentacja zespołu Lechii

Już 13 lipca, będzie można zobaczyć sprawdzian sił Lechii Gdańsk z greckim Asteras Tripolis. Po meczu, dokładnie o godz. 19.10, odbędzie się prezentacja biało-zielonych.

Informacja prasowa/pixabay.com
Sparing i prezentacja zespołu Lechii

W najbliższy piątek Lechia rozegra mecz towarzyski z Asterasem będzie przedostatnim sprawdzianem Lechii, a jednocześnie ostatnią okazją dla kibiców, by przed startem nowego sezonu LOTTO Ekstraklasy zobaczyć biało-zielonych w akcji. 

Asteras to piąta drużyna ubiegłego sezonu greckiej ekstraklasy, który w najwyżej klasie rozgrywkowej gra od 12 sezonów. Największym osiągnięciem było zajęcie trzeciego miejsca w sezonie 2014/2015 oraz dwukrotne występy w fazie grupowej Ligi Europy, gdzie mierzyli się m.in. z Tottenhamem Hotspur i Schalke 04.

Początek spotkania Lechia - Asteras zaplanowano w piątek, 13 lipca, na Stadionie Energa Gdańsk o godz. 17.00 (otwarcie bram o godz. 16.00). W przerwie i po meczu występy artystyczne - Baltica Cheerleaders i pokazy Football Freestyle. 

Ceny biletów: 

Trybuna Żółta – 10 zł

Strefa Prestige – 30 zł

Prezentacja bezpłatna

Po meczu - punktualnie o godz. 19.10 - rozpocznie się prezentacja. Najpierw przedstawieni zostaną młodzi piłkarze z Akademii Lechii Gdańsk, następnie pierwsza drużyna wraz ze sztabem szkoleniowym. 

Wstęp na prezentację jest bezpłatny! O godz. 18:30, czyli w 75. minucie meczu, zostaną otwarte bramy dla kibiców, którzy będą chcieli zobaczyć tylko prezentację drużyny.

Wejściówki do pobrania od godz. 18:30 na stronie bilety.lechia.pl, w kasach biletowych (pawilon kasowy nr 2 przy parkingu P5), FanStore Lechia New Balance oraz we wszystkich punktach sprzedażowych.

Źródło: Urząd Miasta Gdańsk

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda