mobile

Początek lutego z Cavaliadą w Sopocie

Cavaliada, międzynarodowe zawody jeździeckie, odbędzie się w Sopocie, w dniach 2-5 lutego. W programie zawodów, które już po raz drugi zobaczymy w ERGO ARENIE, są niezwykłe pokazy, cztery konkurencje jeździeckie i dużo dobrej zabawy. W piątek, 3 lutego, możliwe będzie bezpłatne zwiedzanie dla grup szkolnych i przedszkolnych z Sopotu.

informacja prasowa
Początek lutego z Cavaliadą w Sopocie

CavaliadaTour to największy w Polsce cykl halowych zawodów jeździeckich, odbywających się w tym sezonie w Warszawie, Poznaniu, Sopocie i Krakowie. W jednym miejscu i czasie spotykają się ze sobą przedstawiciele czterech konkurencji jeździeckich: skoków przez przeszkody, powożenia, ujeżdżenia i wszechstronnego konkursu konia wierzchowego. 

Oprócz 12 konkursów w ramach zawodów międzynarodowych w skokach przez przeszkody, każdego dnia kibice będą mogli oglądać inne konkurencje jeździeckie, widowiskowe konkursy rozrywkowe, a także pokazy. Dodatkowo, dla odwiedzających przygotowano Targi Sprzętu i Akcesoriów Jeździeckich, punkty gastronomiczne i strefę dla dzieci.

W piątek, 3 lutego, w godzinach 9.00-15.00organizatorzy zapraszają grupy szkolne i przedszkolne na bezpłatne zwiedzanie tego największego wydarzenia jeździeckiego w Polsce. Szczegóły i zgłoszenia na Cavaliada Sopot

Najpopularniejsze punkty programu sopockiej Cavaliady to z pewnością Speed Masters, konkurs z wysokością przeszkód 140 cm, który będzie kwalifikacją do niedzielnego Grand Prix, Cavaliada Driving Tour, czyli konkurs w powożeniu czterokonnymi zaprzęgami, konkurs Potęga Skoku czy Speed & Music. Pełny program dostępny jest na stronie: Cavaliada Sopot

Bilety na Cavaliada Sopot 2023 są dostępne na stronach ToBilet.pl oraz ebilet.pl. Będą również dostępne w kasie. Wszystkie konkursy są transmitowane online. Więcej na Cavaliada Live.

Fot. materiały prasowe organizatora/ um Sopot

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda