mobile

Nabór do sopockich przedszkoli. Będzie dodatkowa grupa

W piątek, 23 kwietnia ogłoszone zostaną listy dzieci przyjętych do sopockich przedszkoli na rok 2021/2022. Wszystkie dzieci w wieku od 3 do 6 lat, biorące udział w naborze, mają zapewnione miejsca w placówkach przedszkolnych w Sopocie.

Informacja prasowa
Nabór do sopockich przedszkoli. Będzie dodatkowa grupa

Aby spełnić oczekiwania rodziców dotyczące dostępności do edukacji przedszkolnej, miasto utworzyło dodatkowy oddział przedszkolny.

– W tym roku chętnych jest więcej, dlatego zdecydowaliśmy o utworzeniu dodatkowej grupy w Przedszkolu nr 8 – mówi Magdalena Czarzyńska-Jachimwiceprezydentka Sopotu. – Wszystkie zgłoszone dzieci, które przeszły proces rekrutacyjny znajdą miejsca w sopockich placówkach przedszkolnych – dodaje wiceprezydentka Czarzyńska-Jachim. 

W roku 2021/22  w Sopocie utworzonych zostanie łącznie 31 oddziałów przedszkolnych, w tym jeden dodatkowy w Przedszkolu nr 8, przy ul. Jana z Kolna 3. Według prognoz, 1 września br. edukacją przedszkolną objętych będzie w mieście 730 dzieci. Obecnie jest ich 705.

Szczegółowe informacje dotyczące naboru można uzyskać telefonicznie lub mailowo w poszczególnych placówkach przedszkolnych.

Fot. Pixabay

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda