mobile

Konkurs! Wygraj voucher na półkolonie muzyczne i lekcje gry na gitarze!

Po ponad roku pandemii znużenie koniecznością ograniczania kontaktów oraz ciągłym byciem “online” odczuwają nie tylko sami dorośli, ale również wszystkie dzieci. One właśnie w szczególny sposób odczuły negatywny wpływ nagłych zmian w ich życiu, jakimi okazały się namacalny brak kontaktu z rówieśnikami oraz brak ruchu podczas zajęć sportowych w szkole i mobilności w życiu rodzinnym. Dziś na szczęście warunki pozwalają na to, by wznawiać interakcję (i integrację) z rówieśnikami na żywo. Dzięki temu z przyjemnością rodzice coraz śmielej pozwalają swoim dzieciom na powrót do ulubionych zajęć pozaszkolnych. Dziś Informator Pomorza przybliża zalety uczęszczania dzieci na zajęcia muzyczne w Muzycznym Starterze.

Redakcja
Konkurs! Wygraj voucher na półkolonie muzyczne i lekcje gry na gitarze!

Czy twoje dziecko też już chce wrócić do trybu “offline”?


Po ponad roku pandemii znużenie koniecznością ograniczania kontaktów oraz ciągłym byciem “online” odczuwają nie tylko sami dorośli, ale również wszystkie dzieci. One właśnie w szczególny sposób odczuły negatywny wpływ nagłych zmian w ich życiu jakimi okazały się namacalny brak kontaktu z rówieśnikami oraz brak ruchu podczas zajęć sportowych w szkole i mobilności w życiu rodzinnym. Dziś na szczęście warunki pozwalają na to, by wznawiać interakcję (i integrację) z rówieśnikami na żywo. Dzięki temu z przyjemnością rodzice coraz śmielej pozwalają swoim dzieciom na powrót do ulubionych zajęć pozaszkolnych. Dziś Informator Pomorza przybliża zalety uczęszczania dzieci na zajęcia muzyczne w Muzycznym Starterze.


Dlaczego warto zapisać dziecko na zajęcia muzyczne?


Uczestnictwo w zajęciach muzycznych są doskonałym sposobem na rozwijanie swoich umiejętności, ale również na doświadczanie pozytywnej atmosfery oraz pielęgnowanie swojego hobby.
Dla dorosłych uczniów (chociaż młodszych również) to dodatkowo możliwość znalezienia przestrzeni na odstresowanie, inaczej mówiąc to zadbanie o swoją własną przestrzeń, ale też zaspokojenie chęci próbowania różnych aktywności i odnajdywania nowych zainteresowań i pasji.
To wszystko oczywiście zawsze jest bardzo ważne, a teraz po roku od ogłoszenia pandemii, takie urozmaicenie czasu wolnego wybrzmiewa szczególnie pozytywne w kontekście zachowania dobrego samopoczucia i utrzymania psychicznej równowagi.


Co to jest Muzyczny Starter?


To szkoła artystyczna działająca w Redzie, Kosakowie, oraz Gdyni, która promuje rozwijanie pasji w życiu każdego młodego (i nie tylko młodego) człowieka.


Jaka jest misja Muzycznego Startera?


Pomóc w rozpoczęciu muzycznej przygody, pokazać że każdy może nauczyć się grać. Pokazać, że poza samym graniem czy śpiewaniem zajęcia potężnie wpływają na inne umiejętności m.in naukę języków, poprawę zdolności matematycznych, radzenie sobie z emocjami, rozładowanie stresu, wzrost inteligencji emocjonalnej, rozwój umiejętności społecznych i wiele więcej :-)


Co wyróżnia Muzyczny Starter?


Nastawienie na PRAKTYKĘ, pozytywna atmosfera, prowadzenie zajęć przez osoby będące aktywnymi MUZYKAMI, którzy koncertują, nagrywają płyty i dzielą się na zajęciach tym co najważniejsze by PO PROSTU GRAĆ lub ŚPIEWAĆ. Poziom i program zajęć jest dopasowany do każdego ucznia, by grać lub śpiewać to, co lubią uczniowie co dodatkowo wpływa na ich motywację.


Co proponuje Muzyczny Starter i do kogo skierowana jest oferta?


Muzyczny Starter oferuje całorocznie zajęcia muzyczne z nauki gry na : gitarze, keyboardzie, pianinie, perkusji, ukulele, basie oraz naukę śpiewu i emisji głosu. Zajęcia są prowadzone głównie w formie indywidualnych lekcji a poziom dostosowany do wieku i umiejętności dzieci. Oferta jest skierowana do dzieci i młodzieży w wieku 6-17 lat, ale dla młodszych i starszych również znajdą się ciekawe propozycje (np. Zajęcia rytmiczne “DźwiękoGrajki” dla dzieci w wieku od 3 lat).


Dodatkowo, w okresie letnim Muzyczny Starter organizuje na terenie Redy oraz Gdyni muzyczne półkolonie dla dzieci w wieku 6-14 lat, które są doskonałą możliwością do eksplozji radości i aktywnego wykorzystania wolnego czasu oraz rozwoju swoich muzycznych pasji.


Konkurs dla czytelników Informatora Pomorza


Muzyczny Starter przygotował specjalną promocję - dla uczestników konkursu, o którym szczegóły poniżej.
Do wygrania w konkursie organizowanym przez Informator Pomorza VOUCHER w wysokości 200 zł do wykorzystania na PÓŁKOLONIE MUZYCZNE 2021. Drugą nagrodą jest VOUCHER na indywidualną lekcję gitary w okresie wakacji.
Kto może wziąć udział w konkursie: każda osoba która obserwuje na portalu Facebook profil @Muzyczny Starter :)


Zasady konkursu:

Żeby wygrać jedną z nagród trzeba polajkować nasz post o półkoloniach na Facebooku, zaobserować profil Informatora Pomorza i profil Muzyczny Starter (lub mieć je polajkowane wcześniej). Napisz nam komentarz, że już to zrobiłeś, a może to właśnie Ty wygrasz w naszym konkursie! Konkurs trwa do 26.06.2021 r.


Informacje o zajęciach całorocznych oraz o półkoloniach znajdą Państwo pod adresem: https://muzycznystarter.pl
Zgłoszenia zapisów na zajęcia oraz półkolonie przyjmowane są zarówno w formie elektronicznej przez stronę, e-mail jak i telefonicznie.


Dane kontaktowe:
muzycznystarter.pl Telefon: 889 319 219 e-mail: info@muzycznystarter.pl

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda