mobile
REKLAMA

Konkurs - wygraj książkę Ogród Anastazji. Wydawnictwa HarperCollins

Razem z wydawnictwem HarperCollins przygotowaliśmy konkurs! Mamy dla Was do wygrania książkę – Anny Bichalskiej „Ogród Anastazji”.
 

Piotr Wróbel
Konkurs - wygraj książkę Ogród Anastazji. Wydawnictwa HarperCollins

Podróż w pełną tajemnic przeszłość łączy bohaterów na życiowym zakręcie. Czy odkryją, w jaki sposób śmierć małej Anastazji przed laty wpłynęła na ich losy?

 Autorka i tym razem umiejętnie łączy dwa plany czasowe, a wprowadzone przez mroczne sekrety sprzed lat napięcie utrzymuje się aż do ostatniej strony. Powieść idealna dla czytelniczek ceniących historie obyczajowe, w które wpleciona jest sentymentalna podróż w przeszłość wraz ze skrywaną przez lata tajemnicą.

Milena próbuje stanąć na nogi po bolesnej stracie, której doświadczyła kilka lat wcześniej. Przeprowadza  się z córeczką do domu bliskiej jej kiedyś Hortensji. Na jej drodze ponownie staje Adam, siostrzeniec Hortensji, z którym los zetknął ją już kiedyś. Teraz oboje mają za sobą trudne doświadczenia i inaczej patrzą na świat.

Stary dom, podobnie jak inne na urokliwej ulicy Jaśminowej, ma swoją historię. Kim była Anastazja, której ślady i echa pobrzmiewają jeszcze w domu Hortensji oraz w zapomnianym, zdziczałym zakątku ogrodu? Jaką rolę w tej historii odgrywa babcia Mileny, która zmarła wiele lat wcześniej? Jak wiele z własnych doświadczeń Milena, Adam i Hortensja odnajdą w losach innych?

Czasami w przeszłości i zasłyszanych opowieściach można przejrzeć się jak w lustrze i odnaleźć w nich odpowiedzi. Bywa, że to, co wydawało się końcem drogi, jest tylko zakrętem. Czy można dopisać ciąg dalszy historii, która wydawała się definitywnie zakończona? I czy będzie mieć szczęśliwe zakończenie?

Książce patronują portale Wirtualna Polska oraz lubimyczytac.pl

O AUTORCE:

Anna Bichalska urodziła się w 1983 roku na Podlasiu. Obecnie mieszka w Ełku. Kocha zwierzęta i gitarowe brzmienia. Od dziecka uwielbia czytać książki, szczególnie klasykę baśni i grozy. Zadebiutowała powieścią „Czarci most”. Nakładem wydawnictwa HarperCollins ukazały się jej „Wzgórze Niezapominajek”, „Dom po drugiej stronie jeziora” oraz „Kufer tajemnic”. Powieści Bichalskiej charakteryzuje dobrze skrojona, refleksyjna, ale i trzymająca w napięciu fabuła, od której trudno się oderwać.

 

Do tej pory nakładem wydawnictwa HarperCollins Polska ukazały się powieści z minicyklu Błękitne Brzegi: „Wzgórze Niezapominajek”, „Dom po drugiej stronie jeziora” oraz „Kufer tajemnic” Anny Bichalskiej. Choć powieści łączy miejscowość i cztery bohaterki, każda stanowi niezależną opowieść.

Zasady konkursu:

Co trzeba zrobić?

Polajkuj konkursowy wpis na Facebooku i udostępnij go, a w komentarzu poniżej lub w komentarzu na Facebooku odpowiedz na pytanie: dlaczego właśnie Ty chcesz wygrać książkę wydawnictwa HarperCollins 

Odpowiedzi można udzielać do dnia 02.04.2023 do godziny 23:59.

Wyłonienie zwycięzcy zostanie opublikowane  do dnia 20.03.2023 roku.

Uwaga! Nagrody czekają na odbiór do 10 dni od rozwiązania konkursu.

Regulamin konkursu:

1. Konkurs prowadzony jest za pośrednictwem portalu Informator Stolicy pod adresem www.informator-pomorza.pl
2. Organizatorem konkursu jest firma P&D Idea zwana dalej „Organizatorem”.
3. Konkurs zostanie przeprowadzony przez Organizatora na stronie www prowadzonej przez Organizatora pod adresem URL: www.informator-pomorza.pl zwanym dalej „Portalem”, w dniach od 26.03.2023 do 02.04.2023 roku.
4. Przystępując do konkursu, poprzez wysłanie zgłoszenia – uczestnik akceptuje postanowienia regulaminu oraz wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych udostępnionych w Konkursie.
5. Wszelkie pytania, komentarze oraz skargi i reklamacje związane z Konkursem powinny być kierowane do Organizatora. Wszelkie dane osobowe i informacje przekazywane przez uczestników w ramach Konkursu powierzane są Organizatorowi.
6. Konkurs nie jest grą hazardową w rozumieniu ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych (Dz. U. 2009, Nr 201, poz. 1540 ze zm.) i nie podlega rygorom określonym w w/w ustawie.
7. Udział w Konkursie jest dobrowolny i nieodpłatny.
8. Prawo udziału w Konkursie przysługuje osobom, które spełniają warunki uczestnictwa w konkursie, wskazane w treści Regulaminu i nie podlegają wykluczeniu z udziału w Konkursie, zgodnie z treścią Regulaminu.
9. W Konkursie może wziąć udział osoba fizyczna, która: posiada miejsce zamieszkania na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej; posiada pełną zdolność do czynności prawnych albo ograniczoną zdolność do czynności prawnych i uzyskała zgodę rodzica lub opiekuna prawnego (przedstawiciela ustawowego) na udział w Konkursie na zasadach określonych w Regulaminie; zapoznała się z treścią Regulaminu i zaakceptowała jego postanowienia; opublikowała w Okresie Trwania Konkursu na Portalu przynajmniej jedno Zgłoszenie Konkursowe swojego autorstwa.
10. Zgłoszenie Konkursowe polega na polajkowaniu postu konkursowego na Facebooku, udostępnieniu go i umieszczeniu w terminie od 26.03.2023 do 02.04.2023 roku komentarza z odpowiedzią na pytanie „dlaczego właśnie Ty chcesz wygrać książkę  wydawnictwa HarperCollins  pod danym wpisem konkursowym umieszczonym na Portalu lub na Facebooku.
11. Zgłoszenia Konkursowe nie mogą zawierać treści wulgarnych, obelżywych, nieobyczajnych, dyskryminujących, obrażających uczucia religijne lub w inny sposób sprzecznych z prawem lub zasadami współżycia społecznego.
12. Po zakończeniu Konkursu Komisja Konkursowa wyłoni Laureata Konkursu – autora najciekawszego Zgłoszenia  Konkursowego według oceny Komisji Konkursowej.
13. Przy ocenie Zgłoszeń Konkursowych Komisja Konkursowa będzie brała pod uwagę następujące kryteria: oryginalna i nietuzinkowa odpowiedź.
14. Prawidłowe przeprowadzenie Konkursu i wyłonienie Laureatów Konkursu zapewnia Komisja Konkursowa powołana przez Organizatora, składająca się z 3 osób. W skład Komisji Konkursowej wchodzą osoby ze strony Organizatora.
15. Laureaci Konkursu zostaną wyłonieni i ogłoszeni na Portalu dnia 03.04.2023 roku. Publikacji, o której mowa będzie podlegała nazwa użytkownika Laureata Konkursu.
16. Laureat Konkursu zobowiązany jest w ciągu 2 (dwóch) dni od dnia ogłoszenia wyniku konkursu przesłać wiadomość do Organizatora Konkursu.
17. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany Regulaminu, o ile nie pogorszy ona warunków uczestnictwa w Konkursie. Zmiana wchodzi w życie z chwilą jej publikacji na Portalu.
18. Organizator zastrzega sobie prawo weryfikacji, czy Uczestnicy spełniają warunki określone w Regulaminie.
19. Niniejszy Regulamin oraz jego zmiany wchodzą w życie z chwilą ich ogłoszenia na Portalu.
20. W przypadku, gdy Laureat Konkursu zrezygnuje lub nie zgłosi się po odbiór nagrody, przez 10 dni od ogłoszenia wyniku Konkursu, trafia ona do puli  nagród Informatora Stolicy przeznaczonych na konkursy.

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda