mobile

Jazz, spacery, joga i warsztaty dla dzieci. Muzeum Sopotu zaprasza w wakacje

Do Muzeum Sopotu wracają letnie koncerty jazzowe w ogrodzie, pod hasłem „Swingujące Trójmiasto”. Pierwszy z koncertów dał Kwintet Tomasza Chyły. Cztery kolejne odbędą się w lipcu i sierpniu, ostatni zagrany zostanie na początku września.

inf. prasowa
Jazz, spacery, joga i warsztaty dla dzieci. Muzeum Sopotu zaprasza w wakacje

9 lipca wystąpi formacja Urowski Wide Point, a 23 lipca kwartet Joanny Knitter. W sierpniu będzie okazja do posłuchania duetu Bukowski/Kisiel (6 sierpnia), zagrają też Dranicki/Jurek Quartet (20 sierpnia). W pierwszy wrześniowy czwartek, 3 września, wystąpi formacja Algorhythm. Wszystkie koncerty odbędą się w ogrodzie Muzeum Sopotu. Początek każdego koncertu o godz. 18.00.

Muzeum Sopotu zaprasza także na spacery historyczne po kurorcie. Oprowadzać będzie Marta Szagżdowicz. Trasy spacerów: 4 lipca molo – Opera Leśna, 11 lipca górny Sopot, 1 sierpnia Hipodrom, 8 sierpnia Muzeum Sopotu – Grand Hotel. Wszystkie spacery rozpoczynać się będą o godz. 11.00.

Przypominamy, że od 27 czerwca do 29 sierpnia w każdy wtorek, czwartek i sobotę można wziąć udział w zajęciach jogi prowadzonych przez Monikę Ziółek. Początek o godz. 10.30, koszt 5 zł.

Przez całe wakacje, na terenie Muzeum Sopotu odbywać się będą także zajęcia i warsztaty tematyczne dla dzieci. Więcej informacji znaleźć można na stronie Muzeum Sopotu.

Warunkiem uczestnictwa w zajęciach (oprócz spacerów) jest wcześniejsze zgłoszenie chęci udziału do Muzeum (Iwona Zając). Można to zrobić we wtorki, środy i piątki w godz. 10.00-15.00, nr tel. 58 551 22 66. Zgłoszenia można również wysyłać pod adres: muzeumsopotuczyibawi@gmail.com. Na wszystkie wydarzenia (oprócz jogi) wstęp wolny.

 

 

 

Źródło: UM Sopot

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda