mobile

Gracze z całego świata zawalczą w Gdyni - Games Clash Masters już 21-22 września

Gdynia Arena gościć będzie fanów i najlepszych graczy Counter-Strike: Global Offensive. Osiem drużyn z całego świata zmierzy się o prestiżowe trofeum i 100.000 dolarów na widowiskowej scenie. Wydarzeniu będzie towarzyszył festiwal gier komputerowych i ostatni zlot food trucków tego lata. Kibice już 21 i 22 września zbiorą się na trybunach, aby w niepowtarzalnej atmosferze śledzić pełne emocji rozgrywki. Games Clash Masters jest wspierany przez miasto Gdynia - partnera strategicznego wydarzenia, a patronatem honorowym objęło je Ministerstwo Cyfryzacji RP.

Artykuł sponsorowany
TAGI
Gracze z całego świata zawalczą w Gdyni - Games Clash Masters już 21-22 września

Polska kontra reszta świata w CS:GO


 

Nadchodzący Games Clash Masters jest jedną z niewielu okazji, kiedy można śledzić rywalizację na międzynarodowym poziomie w Polsce. Oprócz wsparcia miasta Gdynia, partnerami wydarzenia została ERGO Hestia, Sokołów, Polskie Zakłady Bukmacherskie PZBUK oraz Actina. Gracze biorący udział w rozgrywkach są gwiazdami świata esportu. Drużyny do których należą to często organizacje z pełnym zapleczem i sztabem, które umożliwiają im przygotowanie na najwyższym poziomie. Polskę reprezentować będą drużyny Aristocracy, Illuminar Gaming oraz x-kom AGO. Wśród zagranicznych zespołów zobaczymy Furię z Brazylii, BIG i Sprout z Niemiec, Avangar z Kazachstanu oraz DreamEaters z Rosji.


 

Festiwal gier dla uczestników w każdym wieku


 

Turniej to dwa dni pełne emocji nie tylko dla fanów esportu, ale każdego kto pojawi się w Gdynia Arenie. Poza efektowną sceną i meczami na najwyższym poziomie, na uczestników czeka wiele dodatkowych stref i atrakcji, jak m.in. RETRO Gaming z klasycznymi Amigami i Atari, wirtualna piłka nożna, CS:GO z konkursami, turniej esportowy dla uczestników oraz stoiska z gadżetami i sprzętem technologicznym. Odbędzie się również pokaz premierowy i szansa na zagranie w najnowszą grę Hunt: Showdown. Na efektownej scenie głównej, wielki finał w niedzielę poprzedzi showmatch z udziałem wszystkich drużyn oraz wybranymi osobami z publiczności. Games Clash Masters to także okazja do spotkania najpopularniejszych graczy świata esportu i zdobycie unikalnych turniejowych gadżetów.


 

Razem z turniejem ostatni letni zlot food trucków w Trójmieście


 

21-22 września w Gdyni to nie tylko wielkie emocje, ale również pyszne jedzenie z całej Polski. Pod Gdynia Arenę zjedzie kilkanaście food trucków, oferując bogatą ofertę kuchni street food. Wstęp na wydarzenie będzie bezpłatny, a każdy food truck, czyli punkt gastronomiczny na kółkach, zaoferuje swoje specjalności. W ich menu znajdzie się wiele propozycji - od burgerów, szarpanej wołowiny, grilla, czy kuchni zagranicznej, po dania kuchni wegetariańskiej, własne aranżacje klasycznych potraw oraz desery.

 

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda