mobile
REKLAMA

Deweloper z pasją i wizją: Wojciech Jaworski i jego projekty zmieniające oblicze Gdańska

Działający na terenie Gdańska i okolic deweloper i przedsiębiorca Wojciech Jaworski udowadnia, że współczesne projekty mieszkalnictwa wielorodzinnego mogą być gustowne i wpisujące się w charakter miasta.

Artykuł sponsorowany
Deweloper z pasją i wizją: Wojciech Jaworski i jego projekty zmieniające oblicze Gdańska

Inspirowany wspomnieniami swojej młodości, które nierozerwalnie wiążą się ze stolicą Pomorza, Wojciech czerpie pomysły i energię na projekty, które przyciągają turystów oraz luksusowych inwestorów. Przewodząc dynamicznej firmie deweloperskiej z Trójmiasta – Intuo – realizuje koncepcje, które nadają okolicy nowego, fascynującego klimatu.

Kultywowanie najlepszych tradycji architektonicznych Pomorza

W swoich działaniach Jaworski czerpie z historycznego dziedzictwa okolicy, a mając w posiadaniu gustowne, dobrze zachowane kamienice w sercu Gdańska planuje zaadaptować je na wygodny hotel przy ulicy Tkackiej. To inwestycja, która przyniesie korzyści zarówno mieszkańcom, jak i przyjezdnym w celach turystycznych czy służbowych.

Deweloperski sukces dzielony z bliskimi

W jaki sposób Jaworski odniósł tak duży sukces w swojej branży? Według niego – na równi z wartościowymi współpracami z trójmiejskimi deweloperami stoi pomoc rodziny. Żona Jaworskiego – Iwona – doświadczona projektanta wnętrz IJ Luxury Design, jest jednocześnie jego najważniejszą partnerką biznesową. Napędza wiele projektów i odpowiada za planowanie wnętrz oraz tworzenie ogólnych koncepcji w oparciu o najlepsze standardy i trendy wykorzystujące maksymalnie potencjał budynków, jakie ma pod opieką.

Ta synergia sprawia, że Intuo może pochwalić się wieloma inspirującymi realizacjami. W portfolio ma tak imponujące przedsięwzięcia jak Bulvar Apartments w Gdańsku Przymorze oraz Lowen Marina nad jeziorem Niegocin w Giżycku.

Ambicje napędzające dalszy rozwój firmy

W jakim kierunku zmierza firma Jaworskiego? To nieustanny rozwój polegający na szukaniu nowych gruntów pod inwestycje i partnerów, gotowych dotrzymać mu tempa w dążeniu do wspólnych celów. Otwartość na inne projekty, chęci do indywidualnego rozpatrywania propozycji współpracy, gotowość do brania udziału w nowych inicjatywach, wizja, pasja, odwaga – to wszystko napędza dynamiczny rozwój firmy.

Za sukcesem Jaworskiego stoją też ludzie. Deweloper nieustannie podkreśla znaczenie ekspertów, z którymi współpracuje. To właśnie połączenie sił branżowych specjalistów prowadzi do spójnego i skutecznego realizowania ambitnych koncepcji.

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda