mobile
REKLAMA

Czy warto kupić mieszkanie na Pomorzu?

Jak w obecnej sytuacji prezentuje się rynek nieruchomości w regionie pomorskim? Czy to wciąż dobry sposób na inwestycję?

Artykuł sponsorowany
Czy warto kupić mieszkanie na Pomorzu?

Mieszkania w większych miastach Pomorza zawsze miały wysoką cenę i uważane były za dobry pomysł na lokowanie kapitału. W ostatnich 2 latach jednak sytuacja ekonomiczna kraju, jak i rynek nieruchomości uległy bardzo poważnym zmianom. Czy przy dzisiejszych cenach wciąż warto inwestować w mieszkania na Pomorzu?

Rynek nieruchomości w województwie pomorskim

Gdańsk, Gdynia oraz Szczecin należą do jednych z najdroższych polskich miast w kontekście cen nieruchomości. Potwierdzają to inżynierowie z firmy Odbiory mieszkań Trójmiasto https://odbiory-mieszkan-gdansk.com.pl. Sława lokali w tych rejonach wynika ze wspaniałej lokalizacji i doskonale rozwiniętej infrastrukturze. Ściągają tu miłośnicy nadmorskiego klimatu, ceniący sobie jednocześnie zalety miejskich wygód. Zakup mieszkania na Pomorzu od dawna traktowany był jako doskonała inwestycja. Nie brak tu bowiem chętnych na najem krótko i długoterminowy. Jedni przyjeżdżają na urlop, inni do pracy, by ułożyć sobie życie w miejscu, gdzie zawsze można wyskoczyć na plażę. Pomimo wyraźnego wzrostu cen nieruchomości w ostatnim czasie, nie brakuje zainteresowanych kupnem lokali mieszkaniowych. W górę poszły bowiem adekwatnie również ceny wynajmu, a miłośnicy nadmorskich klimatów wciąż ściągają tu nie tylko z całego kraju, ale także zza granicy.

Mieszkania na Pomorzu - inwestuj z głową

Zakup mieszkania na wynajem to wciąż genialny pomysł dla każdego, kto planuje czerpać z niego zyski. Zanim jednak podpiszesz umowę z deweloperem, umów się na odbiór techniczny z wykwalifikowanym inżynierem, którego znajdziesz na: https://odbiory-mieszkan-gdansk.com.pl. Niestety deweloperzy często stosują sztuczki, które pozwalają im na oszczędności, a przyszłym inwestorom przysparzają problemów. W mieszkaniach, których stan techniczny nie jest właściwy, powstają liczne koszty związane z remontem lub np. comiesięcznymi stratami ciepła i wyższymi rachunkami. Wynajmując specjalistę za pośrednictwem https://odbiory-mieszkan-gdansk.com.pl, ograniczysz ryzyko i kupisz mieszkanie w takim stanie, jakie obiecywał deweloper.

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda