mobile

Znamy najlepsze inwestycje w Gdańsku!

Spośród bogatej oferty gdańskich deweloperów użytkownicy portalu RynekPierwotny.pl wybrali te, które ich zdaniem w IV kwartale 2018 roku zasługiwały na tytuł najlepszej inwestycji deweloperskiej.

informacja prasowa
TAGI
Znamy najlepsze inwestycje w Gdańsku!

Nie ulega wątpliwości, że zakup mieszkania jest jedną z najważniejszych życiowych decyzji. Własne cztery kąty dają nam poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji, dlatego przy wyborze odpowiedniej inwestycji często śledzimy rankingi, bądź pytamy o opinie dotyczące dewelopera na forach dyskusyjnych, czy w mediach społecznościowych.

Osoby szukające mieszkań coraz chętniej interesują się inwestycjami mieszkaniowymi spoza ścisłego centrum największych miast. Potwierdza to ranking organizowany przez portal RynekPierwotny.pl, który publikuje cykliczne zestawienie na temat najbardziej interesujących ofert deweloperskich w 18 polskich miastach.

Jasień przyciąga mieszkańców

W najnowszym rankingu inwestycji w IV kwartale 2018 roku na czele podium stanęły Jasień Bulwary budowane przez dewelopera Hossa. Inwestycję cechuje kameralność i nowoczesność w otoczeniu zieleni połączona z dobrym dostępem do miejskiej infrastruktury. Osiedle położone jest w malowniczej lokalizacji, na terenie nachylonym w kierunku Jeziora Jasień w niewielkiej odległości od Potoku Jasieńskiego.

Również na podium znalazły się Fotoplastykon (Polnord) i Bastion Wałowa (LC Corp). Pierwszy z wymienionych projektów to kameralna inwestycja położona zaledwie 100 metrów od największego Gdańskiego akwenu retencyjnego Świętokrzyska II. Natomiast Bastion Wałowa to prestiżowa inwestycja zlokalizowana w pobliżu Starego Miasta i oferująca przyszłym nabywcom widok na panoramę miasta, Motławę oraz zatokę Gdańską.


Wynik rankingu i lista laureatów znajduje się na stronie: https://rynekpierwotny.pl/ranking-inwestycji/gdansk/ocena-q4-2018/

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda