mobile
REKLAMA

Złote Lwy Gdańskie już w ten weekend

W dniach 9-10 czerwca Lechia Gdańsk organizuje kolejną edycję turnieju młodzieżowego Złote Lwy Gdańskie, w którym wezmą udział piłkarze z rocznika 2005. Na stadionie Gdańskiego Ośrodka Sportu przy ulicy Traugutta 29 zmierzy się 12 zespołów z Polski, Anglii, Norwegii i Rosji. Miasto Gdańsk wsparło organizację turnieju kwotą 35 tysięcy złotych.

Informacja prasowa
TAGI
Złote Lwy Gdańskie już w ten weekend

Rozgrywki będą się odbywać w sobotę w godzinach 11.00-17.00 oraz w niedzielę w godzinach 9.30-14.00.

W turnieju Złote Lwy Gdańskie wystąpi 12 drużyn z rocznika 2005: Leicester City, Valerenga Fotball, Bałtika Kaliningrad, Śląsk Wrocław, Jagiellonia Białystok, Arka Gdynia, Pogoń Szczecin, MUKS Bydgoszcz, Zagłębie Lubin, Legia Warszawa, Lech Poznań i oczywiście Lechia Gdańsk.

- Zaprosiliśmy czołowe polskie i zagraniczne zespoły, więc dla zawodników będzie to doskonała okazja do sprawdzenia swoich umiejętności z mocnymi rywalami, a dla kibiców szansa na zobaczenie wielu talentów piłkarskich. Na murawie pojawią się piłkarze akademii, które tworzą grupę Big 6, a także akademie Śląska, Arki i MUKS-u Bydgoszcz. Ponadto w Gdańsku zaprezentują się drużyny Leicester City, Valerengi Fotball i Bałtiki Kaliningrad. Chcemy, by turniej Złote Lwy Gdańskie na stałe trafił do piłkarskiego kalendarza w tej kategorii wiekowej. Przed nami najbliższa edycja, która zapowiada się interesująco, ale myślimy już o kolejnych – mówi dyrektor Akademii Lechii Gdańsk Jarosław Bieniuk.

- W tej kategorii wiekowej będzie to jeden z najlepszych turniejów, które są organizowane w naszym kraju, co może nas tylko cieszyć. Zapraszamy wszystkich kibiców, by wspierali nas z trybun – dodaje trener Lechii U-14 Maciej Duraś.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie Kobieta Dziecko

więcej z działu Zdrowie Kobieta Dziecko