mobile
REKLAMA

Zawody konne na Hipodromie – można śledzić w Interenecie

Październik to czas, gdy rozgrywki jeździeckie wracają pod dach. Aż do wiosny, raz lub dwa razy w miesiącu, na głównej hali Hipodromu będą się odbywały zawody konne. Od piątku do niedzieli, 16-18 października, rozegrany zostanie trzydniowy finał cyklu JumpOFF, który ze względu na pandemię został przesunięty z terminu wiosennego. Zawody odbędą się bez udziału publiczności, ale będzie można śledzić je w Internecie.

inf.prasowa
Zawody konne na Hipodromie – można śledzić w Interenecie

W zawodach wystartuje blisko 200 par, a liderzy, którzy od jesieni ubiegłego roku zbierali punkty w klasyfikacji generalnej, powalczą o utrzymanie zdobytych pozycji i nagrody, na które pracowali przez cały poprzedni sezon halowy.

Następne rozgrywki, już w ramach nowego cyklu JumpOFF Hipodrom 2020/21, odbędą się w dniach 7-8 listopada oraz 28-29 listopada. Zaś na zakończenie roku, w dniach 11-13 grudnia, odbędą się zawody ogólnopolskie dzieci i młodzieży ZO DiM – i również będą to skoki przez przeszkody.

Skoki to wciąż najbardziej popularna dyscyplina jeździecka w Polsce, zaś flagowy cykl JumpOFF Hipodrom to od lat najpopularniejsze zawody skokowe. Pula nagród do podziału w finale wynosi 40 tys. zł, a rywalizacja o czołowe miejsca w rankingu jest naprawdę duża. Tym bardziej cieszy fakt, że mimo pandemii udało się zorganizować zarówno odwołany wiosną finał poprzedniej edycji, jak również że wystartowała edycja tegoroczna.

Ze względu na obostrzenia dla strefy czerwonej, w której obecnie znajduje się Sopot, zawody odbędą się bez udziału publiczności, ale ich przebieg można śledzić online. Zapraszamy do zajrzenia na stronę Hipodromu lub na profil @SopotHipodrom na Facebooku.

Wyniki na żywo można zaś śledzić na stronie Zawody Konne.

 

 

 

Źródło: UM Sopot

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda