mobile
REKLAMA

Zatoka Kobiecości w Zatoce Sztuki

Kobiety, Matki, Żony i Kochanki przybywajcie do Zatoka Sztuki - Zatoki Kobiecości - będzie kobieco, będzie ciekawie, będzie artystycznie, będzie wartościowo !!!

Informacja prasowa
TAGI
Zatoka Kobiecości w Zatoce Sztuki

Jeśli macie ochotę spędzić miło czas w kobiecym gronie, siedząc na plaży, popijając drinka z palemką, cisząc się słońcem i szumem fal oraz energią kobiecości. Jeśli chcecie zobaczyć wernisaż obrazów kobiecych dusz i wziąć udział w cyklu ultra ciekawych wykładów, to mamy coś specjalnie dla Was !!!!

W wyniku połączenia energii 6 EXTRA BABEK ( Agnieszka Kawula Berenika Pałkowska Aneta Bitel - fotografka Agnieszka Ida Fiszer-Kosińska Annie Anna Julia Lewandowska Polska powstało EXTRA WYDARZENIE dedykowane specjalnie kobietom !!! Dodatkowo patronat medialny nad naszym babskim spotkaniem objął portal Kobiece Trójmiasto !!!

Przygotowałyśmy dla Was dzień atrakcji :) Więc wsiadajcie w swoje łodzie i płyńcie na spotkanie z nami do Zatoki Kobiecości!!!

Zobaczcie same co na Was czeka :

10 czerwca 2018 tj. niedziela
Zatoka Sztuki
Sopot

16:00-16:40 wykład 1
„Jak dobrze wychodzić na zdjęciach – triki, wiedza i … dużo czułości” - Aneta Bitel
(Opowiem Wam o kobiecym pięknie w fotografii. Co robić aby obiektyw nas pokochał, zarówno kiedy robicie sobie słynne selfie, a także wtedy, gdy umawiacie się na profesjonalną sesję. Opowiem o kilku trikach, które sprawią, ze na fotografii zawsze będziecie prezentowały się świetnie. Trikach ze sfery ciała ale przede wszystkim sfery ducha :)

16:40-16:50 przerwa

16:50-17:30 wykład 2
„Historie zapisane w ciele” - Agnieszka Kawula
(Opowiem o drodze jakie przeszło moje ciało. Od bycia bryłą bez czucia, do powolnego rozmrażania emocji, do bycia obolałym budyniem po ciało, które dziś bardzo lubię. Przez kilkanaście lat zdejmowałam historie mojego ciała. Cierpliwie, a czasem rozpaczliwie. To czego, nauczyłam się po drodze przekazuję podczas sesji hawajskiego masażu Lomi Lomi Nui i autorskiego warsztatu automasażu. Serdecznie zapraszam do wspólnego bycia.)

17:30-17:40 przerwa

17:40-18:10 wykład 3
„Makijaż letni glow z ochroną przeciwsłoneczną” - Berenika Pałkowska
(Podzielę się z Wami wiedzą o tym jak przemycić w makijażu ochronę UV, brązer, róż i rozświetlacz – wszystko na właściwym miejscu na Twojej buzi :)

18:10-18:20 przerwa

18:20-19:00 wykład 4
"Żyj zgodnie z Naturą - biologiczny zegar narządów" - Agnieszka Fiszer Kosińska
(Kierowanie się biologicznym zegarem narządów wg tradycyjnej medycyny chińskiej, to życie w harmonii z własnym ciałem i naturą. Na wykładzie dowiesz się, jak pory dnia wpływają na pracę narządów wewnętrznych i jak w praktyce interpretować Twój „zegar”. Wprowadzając zasady zegara biologicznego do codziennego życia, masz szansę poprawić stan zdrowia i każdego dnia tryskać energią :)

19:00-19:10 przerwa

19:10-19:30 medytacja przy dźwiękach misy tybetańskiej - Co mówi Twoja wewnętrzna Bogini?
Zasiądziemy razem w kobiecym kręgu, oddamy się głębokiej relaksacji, po to aby przy dźwiękach misy tybetańskiej wyruszyć w podróż na spotkanie ze swoją Wewnętrzną Boginią.

19:30-20:00 przerwa

20:00- otwarcie wernisażu „Zatoka Kobiecości”
Wywiad, który poprowadzi przedstawicielka galerii One Gallery Anna Juliia Lewandowskiej z autorką wystawy – Anetą Bitel

21: 00 koncert dla wrażliwych dusz - ANNIE to osobliwy projekt. Trudno opisywalny i porównywalny. To autorska muzyka z duszą opowiadająca poruszające historie

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny. Wszystkie wydarzenia będą się działy na plaży(chyba, że pogoda zdecyduje inaczej) więc zabierzcie koce, na których wygodnie będzie Wam się siedziało i swoje przyjaciółki, koleżanki i nowo poznane kobiety.

Aneta Bitel

Jestem kobietą, która kocha tworzyć dla kobiet, lubię o sobie mówić „mariażystka - podążająca droga szamanizmu” :) Ciekawi mnie to co skrywa nasza psychika i dusza. Fotografując kobiety odkryłam, że klasyczna fotografia nie daje mi pełni możliwości uchwycenia niezwykle złożonej kobiecej psychiki, dlatego stworzyłam autorską technikę, którą nazwałam mariażem. Technika ta łączy duchowość, fotografię, malarstwo i spontaniczne techniki zdobienia. Moim założeniem jest to, aby poprzez przenikające się obrazy oddać jak najpełniej to co skrywa kobieca dusza.

Tworząc mariaże, fotografując czy malując, poszukuję w kobietach tego prastarego pierwiastka dzikości, który sprawia, że poza powierzchownością możemy zobaczyć coś więcej, coś ulotnego, coś nieokiełznanego, coś nad wyraz subtelnego.

anetabitel.com

Agnieszka Kawula

Inspiruję, masuję, koję - słowem, dotykiem, obrazem. Często mówię o sobie: masująca po hawajsku pisarka. Ubieram wrażliwe chwile w słowa, a z ciał zdejmuję ból. Jestem terapeutką i nauczycielką hawajskiego masażu świątynnego Lomi Lomi Nui. Prowadzę również autorskie warsztaty pracy z ciałem „Twój automasaż”. Często można mnie spotkać z kolorowymi piłeczkami i rollerami do automasażu. Przez prawie 3 lata mieszkałam w Niemczech, gdzie praktycznie bez znajomości języka otworzyłam własną praktykę i prowadziłam szkolenia zarówno masażu jak i automasażu. To doświadczenie umocniło we mnie przekonaniu, że aby nauczyć się komunikacji ze swoim ciałem nie potrzeba wielu słów…


Jestem autorką trzech książek „Lubię być fantastą. Wywiady z pisarzami polskiej fantastyki”, „Rozmowy z hinduskim mistrzem. Źródło Twojej metamorfozy”, i dla dzieci „Przygody Psa Gandhiego”. Kiedy nie masuję i nie piszę, zachwycam się Gdynią podczas długich spacerów z moim włochatym psem Gandhim. Aha i cappuccino musi być ;-)

www.agnieszkakawula.pl

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie Kobieta Dziecko

więcej z działu Zdrowie Kobieta Dziecko