mobile
REKLAMA

Zapraszamy seniorki i seniorów na kiermasz porad

Bezpieczny i aktywny senior! Na kiermasz informacyjny, połączony z wykładami i prezentacjami zapraszamy seniorów w czwartek 25 października, w godzinach od 9.00 do 13.00, do Domu Technika NOT przy ul. Rajskiej 6 w Gdańsku.

 

MOPR
TAGI
Zapraszamy seniorki i seniorów na kiermasz porad

W ramach imprezy pod hasłem „Bezpiecznie i aktywnie” mieszkańcy 60 plus mają okazję zapoznać się z szeroką ofertą poradniczą, zdrowotną, rehabilitacyjną, pomocową, kulturalną i aktywizującą m.in. Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Komendy Wojewódzkiej Policji, Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Gdańsku, Gdańskiej Spółdzielni Socjalnej oraz wielu innych instytucji i organizacji pozarządowych, działających na rzecz sędziwych osób. O bezpieczeństwie opowiedzą przedstawiciele gdańskiej Policji, swoją ofertę dla seniorów przedstawi także Stowarzyszenie Przedsiębiorczości i Rehabilitacji. W punkcie gdańskiego MOPR będzie można zasięgnąć porad m.in. w zakresie usług opiekuńczych, aktywizacji społecznej i życiowej, oferty wsparcia i bezpieczeństwa ekonomicznego. Serdecznie zapraszamy!

Głównymi organizatorami otwartego, czwartkowego spotkania są: ZUS w Gdańsku i Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów. Wydarzenie wpisuje się w obchody Gdańskich Dni Seniora 2018.

źródło fotografii: Yanek / fotopolska.eu

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda