mobile

Załoga Facebooka dopływa do Gdańska - Ostatni dzień live streamu z Wisły na stronie Facebook Polska

już dziś ostatni dzień projektu „Wisłą”, transmitowanego na żywo spływu królową polskich rzek, zorganizowanego przez Facebook w Polsce. Na pokładzie łódki trasę od Płocka do Gdańska przemierzał podróżnik Piotr „Gdzie Bądź” Jurkowski, który relacjonuje cały rejs na stronie Facebook Polska.

informacja prasowa
TAGI
Załoga Facebooka dopływa do Gdańska - Ostatni dzień live streamu z Wisły na stronie Facebook Polska

„Wisłą” to pierwszy taki organizowany przez Facebooka projekt w Polsce. Jego celem jest pokazanie użytkownikom piękna nadwiślańskich krajobrazów, a także zwrócenie uwagi na cenne lokalne inicjatywy funkcjonujące w pobliżu największej polskiej rzeki.

Oprócz transmisji na żywo, użytkownicy mogą obejrzeć materiały wideo, w których Piotr rozmawia z pasjonatami i razem z nimi pokazuje siłę lokalnych inicjatyw. Wideo, tak jak i transmisja na żywo z łodzi, są do obejrzenia na stronie Facebook Polska.

„W ostatni dzień naszej wyprawy dobijamy do Gdańska, gdzie spotkamy się z mieszkańcami na dyskusji i wspólnych warsztatach. To było bardzo ciekawe pięć dni, podczas których spotkaliśmy wielu interesujących ludzi i poznaliśmy ich unikalne projekty. Szczególnie doceniliśmy serdeczność osób, które pomogły nam po naszej przygodzie w Solcu Kujawskim i to wszystko użytkownicy mogą obejrzeć na stronie Facebook Polska” – komentuje Piotr „Gdzie Bądź” Jurkowski, wideo bloger i podróżnik.

Trwający pięć dni projekt „Wisłą” rozpoczął się 2 października. Łódka Facebooka przepłynęła trasę z Płocka do Gdańska, odwiedzając po drodze m.in. Ciechocinek, Bydgoszcz, Grudziądz i Tczew.

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda