mobile
REKLAMA

Zakończenie sezonu z food truckami w Trójmieście, czyli jesienna edycja Festiwalu Smaków Food Trucków

W dniach 14 i 15 października  w Parku Kolibki w Gdyni, przed nadejściem zimy raz jeszcze będzie można spróbować różnorodnych smaków z „restauracji na kółkach”. Poza pysznym jedzeniem na gości czekać będzie moc atrakcji.

Inf. pras.
TAGI
Zakończenie sezonu z food truckami w Trójmieście, czyli jesienna edycja Festiwalu Smaków Food Trucków

Food trucki uczestniczące w festiwalu to restauracje na kółkach, które stawiają na jakość swoich potraw przygotowując je zgodnie z ideą slow food, ze świeżych składników, na „oczach” klienta. Każdy food truck wyróżnia się oryginalnym pomysłem i często zaskakującymi smakami.
W ramach jesiennej edycji Festiwalu Smaków do Trójmiasta przyjedzie około 25 mobilnych restauracji. Na terenie Parku Kolibki w Gdyni każdy będzie mógł spróbować meksykańskiej chimichangi, węgierskiego langosza, kubańskich kanapek, azjatyckich pierożków czy też indyjskich pierożków samosa. Nie zabraknie soczystych burgerów i włoskiej pizzy, a fani słodkości będą mogli skosztować owoców w czekoladzie, amerykańskich donatów czy też hiszpańskich churros. Wszystko to będzie można popić wyśmienitym grzańcem.
X edycja Festiwalu Smaków Food Trucków obfitować będzie nie tylko w przysmaki, ale też w wiele dodatkowych atrakcji przewidzianych przez organizatorów. Na wydarzeniu pojawi się Akademia Gier Planszowych Rebel w ramach której odbędą się zawody, porady, jak również każdy będzie mógł zagrać w planszówki na miejscu. Dla najmłodszych zostanie utworzony kącik zabaw, a dla starszych gry terenowe.
Na wypadek niepogody, na terenie wydarzenia stanie duży namiot, w którym będzie można schronić się przed wiatrem i deszczem, aby na spokojnie móc rozkoszować się wybranymi daniami i dobrym towarzystwem.
Data: 14-15 października 2017
Godzina: sobota: 12:00-21:00, niedziela: 12:00-20:00
Miejsce: Park Kolibki w Gdyni
WSTĘP WOLNY!

Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/970638046401704

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie Kobieta Dziecko

więcej z działu Zdrowie Kobieta Dziecko