mobile
REKLAMA

XIII Rodzinny Bieg Gdańszczan. Już można się zapisać

Rozpoczynają się zapisy do XIII Rodzinnego Biegu Gdańszczan, który tradycyjnie odbędzie się w ramach Święta Miasta. Elektroniczne zapisy indywidualne i grupowe do udziału w biegu zostały już uruchomione. Chęć udziału należy zadeklarować na stronie internetowej www.elektronicznezapisy.pl w wydarzeniu „XIII Rodzinny Bieg Gdańszczan”. Na rejestrację biegacze mają czas do 17 maja.

informacja prasowa
TAGI
XIII Rodzinny Bieg Gdańszczan. Już można się zapisać

W tym roku START i META zlokalizowane będą w Gdańsku na Targu Węglowym, gdzie będzie odbywało się Święto Miasta. XIII Rodzinny Bieg Gdańszczan rozpocznie się 26 maja o godzinie 10:00. Trasa biegu licząca ok. 2000 m została poprowadzona urokliwymi uliczkami gdańska. Podstawową ideą biegu jest udział, nie ma podziału na kategorie wiekowe, nie ma klasyfikacji końcowej. Biegacze na mecie otrzymają pamiątkowe medale. Najliczniej reprezentowana szkoła uhonorowana zostanie nagrodą, a trzy najliczniej reprezentowane dzielnice Gdańska otrzymają puchary oraz nagrody w postaci bonów na zrealizowanie dzielnicowych zajęć sportowych. Po biegu będą rozlosowane nagrody wśród wszystkich, którzy go ukończą i wrzucą kupon do urny na mecie trasy. Nagrodzeni zostaną również szczęśliwcy, którzy dobiegną do mety np. na miejscu setnym, czy tysięcznym.

Regulamin oraz aktualne informacje o biegu można sprawdzić na stronie internetowej Gdańskiego Zespołu Schronisk i Sportu Szkolnego www.gzsiss.pl oraz Gdańskiego Ośrodka Kultury Fizycznej www.gokf.gda.pl. Organizatorem biegu jest Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego, przy wsparciu technicznym Fundacji Gdańskiej.

Autor fotografii: Grzegorz Mehring/gdansk.pl

Źródło fotografii: Gdańsk.pl

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda