mobile

Wylicytuj dzień jako członek sztabu szkoleniowego Trefla Gdańsk!

Przygotowywanie planu treningu razem ze szkoleniowcem Michałem Winiarskim oraz całym sztabem Trefla Gdańsk, uczestniczenie w treningu „gdańskich lwów” jako asystent trenera, a także poznanie siatkarskich tajników – to czeka na Was na specjalnej licytacji, którą na rzecz Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci przekazują Michał Winiarski oraz Trefl Gdańsk!

Redakcja
TAGI
Wylicytuj dzień jako członek sztabu szkoleniowego Trefla Gdańsk!

8:30 – spotkanie ze sztabem, 9:00 – początek treningu, 11:00 – czas na rozmowę z trenerem, 12:00 – zwiedzenie ERGO ARENY i poznanie klubu od strony organizacyjnej, 14:00 – odprawa ze sztabem przed drugim treningiem, 15:30 – początek drugiego treningu – tak może wyglądać Twój dzień dzięki wyjątkowej licytacji na rzecz Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci. Trener Michał Winiarski oraz klub Trefl Gdańsk zapraszają na dzień pełen wrażeń do ERGO ARENY, który spędzisz w gronie „gdańskich lwów” oraz sztabu szkoleniowego Trefla z trener Michałem Winiarskim na czele. Wspólny dzień rozpocznie się w biurze trenerów w ERGO ARENIE i to już jest pierwsza duża atrakcja, ponieważ do tej pory jeszcze nikt spoza sztabu tam nie gościł. Przy wspólnej porannej kawie ustalicie założenia na zajęcia w siłowni, które rozpoczną się już o godz. 9. Tam będziesz się przyglądać treningowi zawodników Trefla i asystować szkoleniowcom w prowadzeniu ćwiczeń. Po dwóch godzinach w siłowni wrócimy do biura, gdzie trener Winiarski odpowie na wszystkie Twoje pytania i podzieli się siatkarską wiedzą. Następnie przedstawiciel klubu zabierze Cię na wycieczkę po ERGO ARENIE, a także opowie o funkcjonowaniu Trefla Gdańsk od strony organizacyjnej, wspólnie zjemy też obiad w restauracji mieszczącej się na terenie hali. O 14:00 wrócimy do trenerskiego centrum dowodzenia, by przygotować się do drugiego treningu, w którym ponownie będziesz asystować szkoleniowcom. Zajęcia rozpoczną się o 15:30 i potrwają do 18:00. Dzień zakończy się wspólnym zdjęciem z całą drużyną, a podczas wszystkich aktywności towarzyszyć Ci będzie również klubowa telewizja.

Serdecznie zapraszamy do licytowania wyjątkowego dnia i wsparcia Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci! Termin realizacji ‘Dnia jako członek sztabu szkoleniowego Trefla Gdańsk’ zostanie ustalony indywidualnie ze zwycięzcą licytacji. Licytacja jest dostępna w serwisie charytatywni allegro i trwa do 13 listopada.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda